Окупанти не змогли набрати пасажирів навіть для першого, важливого з точки зору пропаганди, автобусного рейсу між Сімферополем та Херсоном.
Російські пропагандистські медіа розмістили матеріали про перший автобусний рейс між окупованими територіями з відео, де можна побачити, що салон автобуса заповнений в кращому випадку на чверть.
 
Тобто, бажаючих подорожувати з окупованого Криму на окуповану Херсонщину дуже небагато. Можливо, буде більше бажаючих поїхати на півострів, щоб звідти перебратися в рф, а далі - за кордон. Але такі люди можуть зіткнутися з ризиком бути затриманими росіянами для примусової «евакуації в росію».
Відпочивати в Крим херсонці навряд чи активно поїдуть, бо війна і окупація завдали нищівних ударів по економіці регіону, й зокрема, по добробуту його мешканців.
 
 
Автобус, який возитиме пасажирів по рейсу Сімферополь - Херсон - Сімферополь, оформленій в збоченій окупантській естетиці - літерами «Z», які для українців та для усього цивілізованого світу зараз - теж саме, що фашистська свастика під час другої світової війни.
Окупанти також хотіли поновити пасажирське залізничне сполучення між Кримом та окупованою частиною Півдня України, але потім повідомили про перенесення першого рейсу. «Офіційна» версія: ще не виконані усі безпекові заходи. Але, скоріше за все, реальні причини - зовсім інші.
.