Під час виконання бойового завдання на Херсонщини загинув військовослужбовець 126 бригади територіальної оборони солдат Денис Кучеренко на позивний «Кім».
Про це повідомляє  Регіональне управління Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України.
 
Денис родом із села Степанівка, що на Одещині. Закінчивши середню школу, «Кім» далі вчитися не пішов – мав працювати, щоб підняти на ноги двох своїх молодших сестер, які були на його вихованні. Жив в Одесі, до повномасштабного вторгнення працював автослюсарем.
Коли почалася велика війна чоловік не зміг лишитися осторонь, тож доєднався до війська. «Кім» був розвідником.
 
 
— Денис був дуже сміливою та сильною людиною! Завжди допомагав іншим. Був відкритим, щирим, у нього завжди сяяли очі! Він загинув смертю хоробрих! «Кім» — Герой! Виконуючи те завдання, на якому загинув, він врятував дуже багато поранених! – розповідає командир взводу Дениса.
 
Солдат Денис Кучеренко загинув 10 серпня 2023 року. Він був за штурвалом човна, коли українські воїни форсували річку Дніпро. Судно потрапило під мінометний обстріл. Денис зумів вивезти групу з-під обстрілу, але сам загинув від уламка міни.
 
— Я – наречена Дениса, хоча він завжди казав, що його дружина. Ми 14 років разом. Це людина, яка дуже мріяла жити. У нього було важке дитинство і дуже складне життя. Мріяв побудувати сім'ю, але завжди говорив, що після війни, бо в першу чергу – люди і країна, яким він присягав. Пішов добровольцем із самого початку вторгнення і мріяв після війни залишитися в лавах захисників. Він був життєрадісною людиною, яка вміла насолоджуватися кожним моментом. Був вірним другом, готовим завжди допомогти. А головними його принципами були правда та справедливість, – розповіла Алла Гавдзинська.
 
.
 
Денис Кучеренко був нагороджений відзнакою Міністерства оборони України нагрудним знаком «Знак пошани».У Дениса залишилися мама, вітчим, дві сестри, син і наречена.Великі Лицарі в нашій пам’яті – продовжують спротив!