Тотальна інформаційна блокада – черговий злочин, який реалізують російські загарбники на ТОТ Херсонщини.
Як повідомляє Центр національного спротиву, на тимчасово окупованому лівобережжі організовано операцію з цілеспрямованої ізоляції населення.  
«Спершу силовики та адміністрації під примусом вилучали українські супутникові антени, змушуючи людей відмовлятися від українського телебачення. Замість цього населенню нав’язували комплекти “рускій мір”. Тепер же мешканці регіону понад шість місяців сидять без сигналу взагалі – антени є, трансляції немає, звернення ігноруються», – йдеться у повідомленні ЦНС.
 
Відновлення мовлення на ТОТ окупаційна влада блокує цілеспрямовано, за даними джерел ЦНС, робиться це аби залишити людей у повній інформаційній темряві.
«Мета проста – позбавити жителів будь-якої альтернативної картини світу та загнати їх у вакуум, де залишаються лише кремлівські телеграм-канали з фейками та вулична пропаганда», – зазначають в ЦНС.
Паралельно на Херсонщині тривають перевірки домівок і дворів. Окупанти шукають заборонені українські антени та спроби самостійного підключення до сигналу. Людям погрожують штрафами, обліками у “профілактичних базах” і візитами силовиків. Фактично регіон переводять у режим інформаційної тюрми, де доступ до правди карається.