Головне управвління Нацполіції у Херсонській області оголосило підозори в порушенні законів і звичаїв війни двом російським військовослужбовцям.
 
Йдеться про Міхаіла Сєлькова, 1981 р.н., — військовослужбовця мобільного загону особливого призначення (ОМОН) Управління росгвардії по республіці Комі Північного-Західного округу військ нацгвардії РФ. Другий підозрюваний — Алєксєй Атмєнєєв, 1980 р.н., посади і військове звання якого наразі невстановлені.
Під час окупації Херсона росіяни влаштували катівню ддя цивільних у захопленому приміщенні Головного управління нацполіції у Херсонській області, що в на вулиці Лютеранській, 4.
 
 
28 червня 2022 року близько 15 години Атмєнєєв, Сєльков і ще девʼятеро невстановлених російських солдатів прибули до приватного будинку з метою обшуку. На подвірʼї вони помітили чоловіка, наказали йому відкрити ворота, ввійшли і, допитуючи про місця зберігання зброї, побили його. Зокрема, Атмєнєєв завдав потеріплому щонаймеше 20 ударів кулаками в область грудей, голови і нирок. Сєльков ударив чоловіка в груди дулом автомата.
 
Солдата забрали цивільного з собою і незаконно увʼязнили в одній із камер захопленого приміщення ГУНП у Херсонській області.
Приблизно через 8 годин після початку увʼязнення потерпілого допитали. Коли він не відповідав на запитання, Атмєнєєв бив його кулаками, ногами і гумовою палицею. 7 липня 2022 року чоловік у присутності Сєлькова та двох інших невстановлених військовослужбовців під відеозапис вимушено дав інтервʼю російським ЗМІ, визнаючи вину в тому, чого не вчиняв.
 
21 липня 2022-го потерпілого без складання будь-яких документів перемістили до іншого місця несвободи в Донецькій області. 
 
.