ПриватБанк з 25 травня  знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування малого бізнесу та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року. .
.
Вперше за історію банку зниження кредитних ставок поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди з малим бізнесом. Нові умови фінансування впроваджуються автоматично. Для кредитування за зниженими ставками підприємцям не треба заповнювати будь які заяви чи відвідувати відділення банку.
.
За словами Голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, таке рішення ПриватБанку - безпрецедентне для українського ринку, особливо в період, коли підприємці потребують не антикризових порад, а дієвих рішень. 
.
Зниження вартості кредитних ресурсів впроваджується за всіма програмами підтримки малого бізнесу, як інвестиційними кредитами, так й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів, за виключенням клієнтів, яким вже надані «кредитні канікули» чи реструктуризацію боргу, або які мають  прострочену заборгованість.
.
“Суттєве зниження кредитних ставок - це  дієвий крок задля підтримки бізнесу, - розповідає Олена Бельмега, керуюча Херсонської філії Приватбанку. - 1104 клієнтам малого бізнесу Херсонщини, з яких 830 підприємців та 274 юридичні особи, з 25 травня вже знижено відсоткові ставки за кредитами, що і є реальною та суттєвою підтримкою малого бізнесу в умовах карантину під час пандемії”.  
.
Докладніше про зниження ставок та про кредитні програми ПриватБанку для бізнесу можна дізнатися на сторінці kredit.pb.ua.
.
За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2019 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57% українських юридичних осіб та 76% приватних підприємців.