У Центральному районному суді м. Миколаєва розпочато розгляд обвинувального акта щодо 68-річного місцевого жителя з правовою кваліфікацією за п.4 ч.2 ст.115 КК України (навмисне вбивство, скоєне з особливою жорстокістю).
Провадження розглядається колегією суддів у складі Олесі Демінської, Тетяни Фортуни, під головуванням Івана Дірка.
Про це повідомляє пресслужба суду.
 
Прокурор оголосила обвинувальний акт, відповідно до якого наприкінці серпня 2023 року обвинувачений взяв із собою продукти і пляшку горілки та прийшов до своєї 45-річної знайомої, яка проживала в одному з садових товариств міста.
Після того, як вони вжили алкоголь, чоловік виявив зникнення 7000 грн, які були у його кишені. Він запідозрив у крадіжці свою знайому, яка свою причетність заперечувала, внаслідок чого у них виникла сварка.
 
 
Надалі підозрюваний наніс жінці кілька ударів область голови кулаком та дерев'яною ніжкою від стільця, після чого зв'язав та прив'язав до батареї опалення в одній із кімнат будинку та продовжив наносити удари в область голови двома ніжками від стільця, які утримував в обох руках.
 
Згодом, відповідно до обвинувального акту, чоловік пішов до свого місця проживання, взяв там кувалду та прозорий скотч і повернувся до будинку своєї знайомої, де заклеїв їй рота та наніс кілька ударів кувалдою по голові. Внаслідок отриманих травм жінка померла.
 
Сестра загиблої жінки, яка була визнана потерпілою, подала цивільний позов, у якому просить стягнути з обвинуваченого 22 тис. гривень за рахунок відшкодування матеріальної шкоди та 50 тис. грн – моральної.
 
.
 
Обвинувачений провину та цивільний позов визнав у повному обсязі.
«Також судом вирішено питання про порядок та обсяг дослідження доказів у справі, зокрема, письмові докази, після чого буде допитано обвинуваченого та потерпілого», - уточнили в пресслужбі.
У засіданні оголошено перерву.