Окупанти кидають десантні війська, аби заткнути дірки, де горить.
Росія відправила у відставку генерал-полковника Олега Макаревича на посаді командувача російським угрупованням військ "Дніпро", яке діяло на Херсонському напрямку. Його замінив командира десантних військ генерал-полковник Михайло Теплінський.  
 
Таку думку висловив екскомандир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий.
За його словами, призначення Теплінського - це визнання того, що в них там "горить", вони - на межі катастрофи. 
 
 
"Це вже стаціонарний плацдарм (ЗСУ на лівому березі Херсонщини - ред.). Моментом визнання того, що плацдарм відбувся, можна вважати зміну командувача їхнього угрупування "Днєпр". Коли вони зняли генерала, який багато місяців там командував, і терміново кинули туди достатньо відомого російського генерала Теплінського, командира десантних військ. Нагадаю, що десантні війська в них вважаються елітою, і цю еліту вони кидають на затикання дірок, де "горить". Призначення Теплінського - визнання того, що в них там "горить", на межі катастрофи. Відповідно, вживаються термінові заходи. Але поки я не бачу проривних серйозних рішень з їхнього боку. У них наразі немає достатнього ресурсу ні людського, ні саперного, щоб зробити лінії оборони, як на "лінії Суровікіна", - сказав він.
Нагадаємо, Путін відправив у відставку командувача російським угрупованням військ "Дніпро", яке діяло на Херсонському напрямку генерал-полковника Олега Макаревича. 
____________________________________________________

Більше двох місяців окупанти показують, що будуть тікати – речник Херсонської ОВА про ситуацію в регіоні

У деяких громадах люди повідомляють, що російські окупанти почали більш активно мародерити
Готуються до відходу на так звані "вигідні позиції". росіяни розуміють, що скоро будуть змушені тікати з окупованої частини Херсонщини. Як ворог готується до чергового жесту доброї волі – в етері марафону "Єдині новини" розповів речник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Толоконніков. Про це повідомляє "5 канал".
 
"У деяких громадах люди повідомляють, що російські окупанти почали більш активно мародерити. При ротації є випадки, коли цілі вантажівки під'їжджають до домівок, де не проживають люди, і вантажать буквально все з цих осель. Вже певний час вони активно показують місцевому населенню, що тут вони ненадовго і скоро будуть тікати. Більше ніж два місяці, окупанти, тимчасова окупаційна влада, показують людям, що вони дуже скоро ставатимуть на лижі і будуть тікати. Нічого вони не робили ,не виплачують соцвиплати, зараз припинили видачі, житлових сертифікатів – сказали, що більше немає. Два місяці не видають оплату лікарям і вчителям, до опалювального сезону не готувались, як воно є так і буде. Сказали грошей немає, но ви тримайтесь", – зазначив речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков.
Як повідомлялось, у Генштабі ЗСУ успішні дії на лівому березі Дніпра на Херсонському напрямку.