До Центрального районного суду м. Миколаєва надійшло клопотання про застосування запобіжного заходу до 27-річного мешканця м. Кропивницький, підозрюваного у скоєнні ДТП, в ході якого було збито 19-річну дівчину.
 
Як повідомляє прес-служба суду, згідно з матеріалами клопотання, 24.12.2023 року, близько 2 години ночі, у стані алкогольного сп'яніння, чоловік рухався автомобілем «Mazda» по пр.Центральному у бік вул. Рюміна. У районі Пушкінського кільця, він не впорався з керуванням, виїхав за межі проїжджої частини, де збив 19-річну дівчину. Внаслідок наїзду постраждала отримала тілесні ушкодження, які відносяться до категорії тяжких.
 
 
У судовому засіданні підозрюваний повідомив, що він дійсно перебував у вказаному автомобілі, але як пасажир. За його словами, у день аварії він відпочивав із товаришем у ресторані по пр. Центральний, близько 23.40 вони вийшли та спробували викликати таксі, проте безуспішно. До них звернувся невідомий чоловік і запропонував їх відвезти автомобілем, на якому приїхав підозрюваний, на що він погодився і нібито сів позаду того самого «невідомого» водія. Згідно зі свідченнями підозрюваного, вони каталися кілька годин містом, слухали музику, несподівано під час руху почули брязкіт, після чого автомобіль почав втрачати керування і сталося зіткнення.
 
Невідомий чоловік залишив автомобіль, а сам підозрюваний вийшов з автомобіля через водійські дверцята, оскільки, за його словами, внаслідок ДТП був заблокований у машині. Потім він допоміг вийти своєму товаришеві.
Суд досліджував письмові докази, додані до клопотання та повинен був перейти до дослідження доказів у форматі відеофайлів. Однак додані до клопотання технічні носії інформації із зазначеними відеофайлами виявилися пошкодженими та не відтворювалися.
 
Прокурор клопотав про оголошення перерви для надання зазначених файлів на справних носіях інформації.
Зазначене клопотання слідчим суддею задоволене, у засіданні було оголошено перерву.
Як повідомив відділ коммуникації поліції Миколаївської області, сьогодні, 24 квітня, суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді арешту строком на 60 діб з можливістю внесення застави у сумі 151 400 гривень.
 
.