Збірна України залишилася поза плей-оф чемпіонату Європи-2024 за підсумками третього туру в групі Е.
Збірна України з футболу не зуміла пробитися до плей-оф Євро-2024 і завершує турнір після нічиєї 0:0 проти Бельгії в третьому турі. Головний тренер збірної України з футболу Сергій Ребров у середу, 26 червня, підбиваючи підсумки гри акцентував саме на вирішальному значенні поразки від румунів у першому турі, пише Суспільне.
 
"Кожна команда іноді робить помилки і у грі зі Словаччиною я бачив, що ми реагуємо на них, і намагаємося щось зробити. Тому я думаю, що, на жаль, ми не потрапили далі у плей-офф, тому що ми дійсно втратили дуже важливі очки у матчі з Румунією. Не лише очки, а й голи", - заявив Ребров.
Тренер зазначив, що тактична схема 5-3-2, яку він задіяв у грі з Бельгією, була вимушеним заходом.
 
 
"Я не вважаю, що ми грали в п'ять захисників. Якщо подивитися кожен, кожен момент гри ми грали чотири, чотири, два. Спочатку ми не планували грати в центральних захисників, але коли отримав травму Мудрік, ми вирішили грати так, бо дійсно потрібно було більше навантаження на штрафний майданчик. Тому перший раз ми тільки спробували. І це не просто виходити і грати так проти однієї з команд", - сказав він.
Ребров додав, що продовжує бачити перспективу у цій збірній України через достатньо молодий вік її гравців.