Рекордно дешеві авіаквитки на нещодавно анонсований рейс Ryanair із Херсона в Краків! Так, авіаквитки в один бік можна придбати за ціною від €12.9, квитки туди-назад коштуватимуть вам від €25.9! До цього найдешевші квитки в одну сторону коштували від €21.8!
 
Квитки з найнижчими тарифами можна знайти на деякі дати у грудні цього року та у лютому наступного! У вартості найдешевших квитків тільки маленька ручна поклажа розміром 40х25х20 см та вагою 10 кг. За дві одиниці ручної поклажі, багаж, вибір місця в салоні літака, харчування та інші послуги доведеться доплачувати.
 
 
Нагадаємо, що Херсон став п’ятим українським містом звідки літатиме Ryanair, а перший рейс  заплановано виконати 17 грудня. Пізніше стало відомо, що з 30 березня 2020 року дочірня авіакомпанія Lauda виконуватиме рейси із Херсона у Відень!
 
Херсон – Краків – Херсон від €25.9:
 
 

 
Із Херсона в Краків туди-назад у грудні:
 
 
Авіаквитки Херсон – Краків – Херсон на лютий:
 

 
 
Нагадаємо, що авіакомпанія здійснила свій переший рейс із Києва у вересні 2018 році, а вже у наступному році Ryanair (разом з дочірньою авіакомпанія Laudamotion, яка виконує два рейса із Києва у Відень та Штутгарт та у 2020 літатиме з Херсона у Відень) виконуватиме 46 регулярних рейсів з України: двадцять шість із Києва, сім з Одеси, шість зі Львова, п’ять із Харкова та два з Херсону!