Житель Надеждівки Павло Жебровський створив меморіал українським військовим, як звільнили правобережжя Херсонської області та продовжують захищати Україну.
За словами Павла, меморіал складається з образів воїнів — захисників чотирьох історичних епох: лицарі, козаки, крути УПА і сучасні українські захисники. Ініціатором створення меморіалу був військовий.
"Цей воїн захищав на Донеччині і побачив стінопис — чотири покоління. Його хтось намалював, а він його сфотографував. Коли військовий вперше до мене звернувся з такою пропозицію, я подумав: "Нарешті робота всього життя. Ми все це об'єднали і зробили пам'ятник-стелу", — каже автор меморіалу.
 
Саме цей військовий став прототипом сучасного солдата у меморіалі, інші — зібрані образи та історичні персонажі, каже автор стели.
"Військовослужбовець надав мені свій бронежилет, каску, шеврон та форму. Я все це скопіював з нього", — говорить Павло Жебровський.
Меморіал розмістили на місці, де під час тимчасової окупації був бліндаж російських військових. Пам’ятник зроблений з газобетону та
пофарбований бронзовою фарбою. Над його виготовленням Павло працював кілька місяців.