Російські окупанти ввечері 3 серпня вкотре обстріляли Херсон. Вони поцілили в торговий центр і місцевий медичний заклад. Про це сьогодні, 4 серпня, повідомила кореспондентка FREEДОМ Дар’я Литовченко з місця подій.
За словами журналістки, обстріли міста не вщухають уже кілька днів. Цього разу постраждав торговий центр практично в серці міста — біля Площі Свободи. Обійшлося без постраждалих.
Вона нагадала, що раніше російські окупанти вже били по цій будівлі, тоді під час обстрілу загинули і були поранені люди.
 
“Ця будівля вже раніше була мішенню російських військ. Напередодні Різдва 24 грудня окупанти відкрили вогонь із реактивної системи залпового вогню “Град”. Того дня загинули 11 людей і 64 дістали поранення”, — уточнила Литовченко.
 
 
Наразі на місці подій триває ліквідація наслідків ворожої атаки. Супермаркет уже готують до відкриття.
“На даний момент тут працюють співробітники комунальних служб, торгового центру. Вони готують супермаркет до відкриття, незважаючи на те, що вибухи в місті не припинялися”, — поділилася кореспондентка.
 
За словами очевидців, обстріл стався вночі. Ударною хвилею вибило вікна.
“Потрібно чимось забити, сенсу ставити скло поки що немає — з такими “прильотами”, як б’ють по центру. Страшно, хто ж не боїться. Але нічого, нас б’ють — ми міцнішаємо”, — зазначила місцева жителька Ольга.
 
Жителі Херсона кажуть, що обстріли з боку російських військ останнім часом відбувалися щодня, і вдень, і вночі. ЗС РФ навмисно ціляться по центру міста, по житлових кварталах.
“Б’ють щодня. І вдень, і вночі. Тільки ляжеш спати — треба схоплюватися, шукати собі прихисток. Лежиш і молишся, щоб обійшлося”, — поділилася місцева жителька.
 
.