В результаті обстрілу селища Садове, що неподалік Голої Пристані на Херсонщині, загинули щонайменше 22 особи — іще 15 поранені. Про це повідомили в окупаційних джерелах, звинувачуючи традиційно в усьому ЗСУ. Кавун.City знає трошки більше.
 
Обстріл селище Садове, що у Скадовському районі на території окупованої Херсонщини, відбулось у п'ятницю, 7 червня. Одразу стало відомо про 19 загиблих — згодом їх стало 22. Ще 15 поранені, повідомляють окупанти голосом херсонського зрадника Володимира Сальдо.
 
 
Саме Сальдо почав істерику, заявивши, що це Збройні Сили України здійснили обстріл начебто цивільної крамниці, де були цивільні люди. В усьому, на думку Сальдо, винен виключно Володимир Зеленський та його «фашистський режим». Ось так він це подає:
 
«В этом подлом убийстве мирных жителей проявилась гнусная фашистская сущность Зеленского. Терактами в Херсонской области и в Луганске он сделал кровавый подарок своим так называемым покровителям, находящимся сейчас во Франции, прямо в Елисейском дворце — Макрону и другим подобным ему недостойным руководителям западных стран».
 
Втім, зрозуміло, що цивільні не є ціллю ЗСУ, на відміну від російських військ, які обстрілюють здебільшого лікарні, школи, цивільні будинки та склади з гуманітарною допомогою. Відтак, або в крамниці були військові, або обстріл здійснили росіяни. І місцеві схиляються до другого.
 
.
 
Росіяни традиційно обстрілюють правобережжя з лівого берега Херсонщини, потім розвертають озброєння і цілять по окупованих громадах, вдаючи, що це робить ЗСУ. Після цього з'являються сльозливі пости тамтешніх очільників про те, що українці обстрілюють цивільних.
 
Ми не показуємо всіх страшних фото — лише ті, які дозволяє показати етика і здоровий глузд
У паніці Сальдо «обмовився», що обстріл був у суботу, хоча він був у п'ятницю. Скоріш за все, росіяни планували обстріл в суботу, але з яких причин «довелось» обстріляти раніше