Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк повідомив про розграбування залізниці окупованих територій півдня на Херсонщині.
Про це він написав у своєму Telegram-каналі. За інформацією Подоляка, залізничникам окупованого півдня наказали направити усі напіввагони у Херсон та Нову Каховку.
 
Там вагони розбирають: колісні пари та візки демонтують і відправляють до окупованого росіянами Криму.
Рами й кузови теж відправляють до Криму, де їх ріжуть на металобрухт. Залізничникам наказано залишити незначну кількість рухомого складу.
Російські загарбники вважають, що потрібні тільки платформи для транспортування техніки й незначний парк для внутрішніх перевезень на окупованому Донбасі.
 
 
"Що це означає, запитаєте ви?
Ще раз по складах: російські військові (бойовики) чудово розуміють свої часові перспективи перебування в Херсоні. Ніхто насправді не планує займатися тимчасово окупованою областю чи інтегрувати її економіку в російський простір. Треба встигнути вкрасти якомога більше.
Тому наступний крок нам уже добре відомий - масова крадіжка унітазів і викручені лампочки в під‘їздах у Херсоні", - підсумував Михайло Подоляк.
.