Пионтковский убежден в успехе ВСУ, который спровоцирует необратимые процессы в Кремле.
Будущее освобождение украинской армией временно оккупированного Херсона вызовет шок как у россиян, так и в путинском бункере. После этого автоматически начнется разрушение режима.
Такой прогноз озвучил российский публицист Андрей Пионтковский в эфире Радио НВ.
По словам эксперта, на Западе наконец выработалась единая позиция и уже никто не намерен принуждать Украину к политическим уступкам ради мира.
 
"Это уже ранее озвучивалось Зеленским - никаких переговоров не будет до тех пор, пока российская армия не отступит на линию 23 февраля. Это - красная линия, без выполнения которой никто с Россией разговаривать не будет, а наоборот, Запад будет прилагать максимальные усилия в снабжении, обучении украинской армии, чтобы она могла силой вытолкнуть Россию за эту линию", - подчеркнул Пионтковский.
 
 
Публицист убежден, что именно отвод оккупационных войск на позиции до 24 февраля сделает возможным дипломатический путь полного восстановления территориальной целостности Украины. При этом, подчеркнул он, Киев не намерен отказываться от Крыма и ОРДЛО. Россия же, по прогнозу эксперта, будет идти к провалу на фоне поставок Украине западного оружия и контрнаступления ВСУ.
 
"Уверяю, освобождение Херсона уже вызовет шок и у российского глубинного народа, погруженного в телепропаганду, и в самом путинском бункере. И в России начнутся очень бурные политические процессы. Вот эта красная линия - отвод российских войск на состояние 23 февраля, которого Запад будет добиваться всеми силами и никуда от него не отступит, - эта линия не совместима с политической жизнью Путина. Для него это - катастрофа. Я думаю, даже и с физической жизнью Путина эта линия несовместима", - заявил Пионтковский.
 
Он прогнозирует, что более предметно об этом можно будет говорить примерно через два месяца, когда украинские войска освоят современное вооружение.
Ранее нардеп-"киборг" Роман Костенко объяснил, что украинским военнослужащим крайне тяжело наступать и изгонять российских оккупантов из Херсона из-за массированного использования ими артиллерии.
В свою очередь военный эксперт Олег Жданов оптимистично оценивает шансы ВСУ освободить Херсон до конца лета.
________________________________________________________________________________________________________________________

7 тисяч рублів, проїзд і проживання: як з Росії завозять вчителів на Херсонщину

В окупованій Херсонській області загарбники намагаються взяти під контроль освітню сферу. Оскільки місцеві вчителі на колабораціонізм не йдуть, росіяни завозять студентів-педагогів з Сибіру.
Окупанти повним ходом намагаються організувати освітній процес на майбутній навчальний рік. Про це 24 каналу повідомили джерела в розвідці.
Освіта під дулом автоматів
 
.
 
Росіяни намагаються схиляти до співпраці вчителів та викладачів, а також проводити батьківські збори. Таке спілкування завжди відбувається фактично під дулами автоматів, але місцеві педагоги здебільшого не погоджуються працювати з окупантами.
 
Росіяни вже підрахували, скільки вчителів нікуди не виїхали, та готові продовжувати працювати у навчальних закладах. Зрозуміли, що існує критична нестача педагогів у школах.
Тому росіяни вирішили привезти на Херсонщину студентів-педагогів з Новосибірська. Їм пропонують виплату 7 тисяч рублів на добу, оплату проїзду та проживання. Хочуть, аби ті викладали в херсонських школах.
 
Зверніть увагу! Окупанти вдаються й до інших "заміщень" вчителів на Херсонщині. Призначають будь-кого. Наприклад, новим директором Херсонського обласного музично-драматичного театру став працівник установи Валерій Шелудько, який раніше був охоронцем.
____________________________________________________________________________________________________________

У Росії почали формувати загін МВС для відправлення в Херсон

Росія у тимчасово окупований Херсон, до якого впевнено просуваються Збройні сили України, хоче відправити для роботи зведений загін МВС. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі координатор групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко.
"У красноярському краї стартувало формування зведеного загону МВС для роботи на тимчасово окупованій території Херсона. За планом, чисельність загону має становити 850 осіб, а його повна комплектація та готовність до "відрядження" тривалістю 6 місяців в Україну мають бути досягнуті до вересня ", - йдеться у повідомленні.
 
 
За його словами, набір до загону ведеться з числа особового складу регіональних поліцейських підрозділів та ГУ МВС РФ красноярського краю, але поки що бажаючих не так багато, як хотілося б організаторам і до вересня можуть не вкластися. У зв'язку з цим набір до загону хочуть перевести з добровільного формату до добровільно-примусового.
_______________________________________________________________________________________________________________

Окупаційна влада Херсонщини проводить перереєстрацію майна жителів області

Окупаційна влада Херсона повідомила про початок реєстрації майна жителів Херсонської області. Для цього створила так званий “Фонд майна Військово-цивільної адміністрації Херсонської області”.
Про намір створити новий реєстр нерухомості херсонців, чули і самі жителі, розповіла херсонка. Жінка говорить, що насправді майже ніхто не реагує на закиди так званої “влади”.
За словами заступника голови Херсонської облради Юрія Соболевського, вся ініціатива виходить саме від окупаційної влади.
 
"Наскільки мені відомо, все ж таки системного переведення цих реєстрів не відбувається. Тому, що заявити про створення вони можуть, але створити зовсім інша справа. Але, на жаль, за останні дні отримав інформацію від голів ОСББ, що військові РФ ходять по багатоквартирних житлових будинках і перевіряють, хто залишився і де є вільні квартири", - розказує Соболевський.
Адвокат Дмитро Діяментович говорить, що всі дії російських військових є незаконними. І радить херсонцям якомога довше уникати будь-якого спілкування з окупаційною владою.
 
"Херсонці можуть стикнутися з проблемами, а саме, я так розумію, з психологічним та фізичним примусом, з приводу перереєстрації їх об’єктів нерухомості. Згідно з міжнародними нормами права та українським законодавством жодних правових наслідків для громадян України не настане", - говорить Дмитро Діяментович.
 
 
Це підтверджує і ситуація 2014 року, коли в окупованому Криму проводили так звану “перереєстрацію майна”. Згідно з досудовими статтями, розпорядженнями уряду України, документи, що видавались на територіях тимчасово окупованого Криму, а також ЛНР та ДНР не визнаються, каже адвокат.