Призначений росіянами “губернатор” Херсонщини Володимир Сальдо відвідав Свято-Миколаївський жіночий монастир, що знаходиться на підконтрольній росіянам території Херсонської області. Тим самим, монахині цього монастира вчергове довели свою прихильність до “русського міра”. Крім зустрічі з Сальдо, черниці печуть для російських військових хліб, а також перуть їм речі. 
Про візит Сальдо до православних колаборанток повідомляють російські ЗМІ.
 
“Настоятелька та сестри були щиро раді приїзду і прийняли мене як рідного. Наслідував черниць і помолився за наших хлопців, які щодня ризикують життям заради миру на російській землі”, йдеться в повідомленні. 
До окупації монастир входив до Скадовської єпархії УПЦ (МП). Його було віджато окупантами напередодні нового 2023 року та передано під керівництво Російської православної церкви. Монахині у цьому ніякої проблеми не бачать і навіть вдячні росіянам, адже ті подарували черницям новий 300-кілограмовий дзвін. Також окупанти презентували  настоятельці  монастира Клісфенії хлібопічку, щоб вона могла активніше виготовляти випічку для їхніх військових.