“По-перше, я хотів би вибачитись перед вболівальниками за перший тайм. Є моменти, які я, як тренер, ніколи не буду розуміти. Найбільш страшне, що може бути – це байдужість: коли люди не добігають, “прибирають ноги»” У цій команді будуть грати лише ті футболісти, у яких є бажання, палають очі, які виконують установку тренера – в першому таймі цього всього не було”.
 
“Ми дуже ретельно вивчали Волинь, дивились їх матчі, забиті та пропущені м’ячі, у другому таймі було щось схоже на те, про що ми говорили напередодні гри. Я буду робити все, аби такого футболу, який був у першому таймі, більше не було”.
 
 
“Треба забивати свої моменти, які в нас були. У нас трохи був зірваний план на гру – через COVID-19 випали два гравці, яких ми награвали у старті – Чернишов та Терзі. У будь-якому випадку, тренерський штаб, гравці, адміністрація клубу – ми будемо робити все, аби змінити наші результати”.
 
“Кожен з футболістів відповідає тільки за свою гру. Треба виконувати установку на матч. Якщо людина не виконує те, що йому говорять – він буде сидіти на лавці запасних. Не дивлячись на їх регалії, звання, досвід – для мене немає авторитетів. Вийшов Мартян, вийшов Цибульський – люди після хвороби… Мартян з’явився і просто затоптав усіх, вийшов з підкатами та бажанням – ось такі футболісти будуть тут грати. А майстри шкіряного м’яча, які звикли грати на “чистих” м’ячах, не грати у відборі, не відпрацьовувати – вони тут грати не будуть”.
 
“Коли я був гравцем, я завжди грав для вболівальників. Ми повинні дарувати їм радість – я хочу, аби у Херсоні я мав можливість чесно і сміливо подивитися людям в очі. Я не хочу, аби мені було соромно. Я хочу це донести своїм гравцям – поки в них зранку буде гарний апетит і веселий настрій після програних матчів – їм не треба бути у футболі. Вболівальник зможе пробачити все, будь-який результат, окрім одного – байдужості на полі”.