Когда-то они выступали на одной сцене, принимали участие в одних шоу, а теперь - Игорь Кондратюк и Потап оказались с разных сторон, с разных сторон политических взглядов.
 
Уроженец Высокопольского района Херсонской области, бывший ведущий шоу "Караоке на Майдане" Игорь Кондратюк  отомстил закадычному другу Потапу, опубликовав архивное фото, как он снимает штаны перед российской публикой. Правда, на тот момент, когда это происходило Россия и Украина были в дружеских отношениях, РФ никто не называл агрессором.
 
 
Вот, что написал Игорь Кондратюк на этот счет:
 
 «Потап, Алексей Потапенко, который снял брюки перед российской публикой – публикой страны-агрессора – во время шоу на телеканале страны-агрессора, стал заслуженным артистом Украины».
 
Кондратюк добавил, что престижная государственная награда ничего не дает артисту, только одно – быть похороненным на Байковом кладбище в Киеве. Это было очень жесткое заявление, но на самом деле, выпад Кондратюка был не так в сторону Потапа, как в сторону президента Украины Владимира Зеленского.
 
.
 
На счет Потапа и других артистов Игорь Кондратюк сказал: “Зачем ярким представителям шоу-бизнеса звания?”.
 
Пока Потап никак не ответил Игорю Кондратюку на злобный выпад в его сторону, но одно остается очевидным, эта премия, которую Леша Потапенко получил ко Дню Конституции Украины принесла много плохих плодов для артиста. Его обвинили в выступлении в Одессе во время карантина, а теперь припомнили архивную выходку в России.
.
ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:.
.
Олександр Бродецький Пане Ігорю, підтримую Вашу позицію. Але, з іншого боку, от Ви свого часу сиділи в журі з Лорак, ведучою була Марченко. І це, здається, вже було після анексії Криму тощо. Ні?
.
Лариса Герасименко Шоу-біз усім зрозуміло , ...и так заробатывает не малые деньги, а вот артисты "театра" "оперы и балета" , "народные колективы " - у них прибавка к зарплате , ведь они не получают бешеных гонораров , у них ставки по категориям.... тому, як Ви кажете совкове звання "народного" за досягнення в культурі , іноді робить добру справу, потім артисти театрів , танцівники , виходять на пенсію, і це теж впливає на виплати .
Все це ні як не впливає на Потапа , тому мій пост скоріш за звання .....
Другое дело кому эти звания присуждают - это уже другая тема, и да меня она возмущает
 
Анатолий Матвийчук Ігоре, сумніваюсь, що ти не розумієш суть цих "роздач" від влади - іде тотальна підміна понять. Народ і Президента уже змінили (про це свідчать вибори), тепер під цей народ створюють відповідних "народних артистів" . Президент сам,за власними поняттями, визначає, кому давати "народного"... Почекайте, побачите, хто наступного року отримає Державну Премію імені Шевченка! Думаю, що українців там не буде... Ось так відбувається тотальна підміна. Тому що бабки і служіння своїй нації - це різні речі.
 
 
Serzh Gagarin Ігоре Васильовичу, якби всі люди з нашої сфери мали б етичну можливість говорити правду про реальні вчинки колег... Потап - Українець з великої літери. А невдалий жарт - це помилка, про яку варто всім забути. Олексій зробив для України більше, ніж 99 відсотків політиків. Якби Ви знали... Якби всі знали. Але тема, на жаль, закрита. Мине час, і всі ми зрозуміємо, чому саме цей пост я не лайкнув. Дуже поважаю Вашу позицію стосовно глобальних речей і солідарний з Вами зазвичай, але за Потапа, на мою думку, Ви не розібралися... Щиро перепрошую. Із задоволенням розкажу у приватній розмові, чому Ви дарма нарікаєте.
 
Іра Демчук Мені важко зрозуміти психологію артиста, котрий і так багато чого досяг, і знає, наскільки це звання сприймається "біжутерно" суспільством, все одно до цього прагне. Можливо, жадність та колекціонування?
.
Константин Савченко Ну я кий з Потапа народний артист. Ну бавлятся клоуни між собою. Добре що не назначають на посаду заступника війскової розвідки відвертих агентів Кремля. Як Порох назначив Семочко. Так і бавлятся клоуни між собою, а агенти кремля між собою.
 
Наталия Ступак А хто зробив успішними Потапа і Зеленського? Чи не сам народ? Чи не в кожному будинку з телевізора лунає квартал і кліпи Потапа? Чи не народ ходить на їхні концерти?
Якби їхні аморальні творчі продукти не користувалися попитом,були б вони зірками на рівні свого двору і максимум свого міста. А так,їх знає кожен (
 
 
Елена Щетенская Зеленський любив ходити без штанів по сцені і так, як собі ж присвоїти звання соромно чи не вдобно, то чому Потапу його не присвоїти  З одної сторони добре, що він не нагородив достойних людей, бо як з рук пуєграя отримувати достойну нагороду? Вона вже тхнутиме лайном від диЗентерії..... Вибачте та вже нема сил спокійно дивитись на це, що твориться в країні коли прийшла зелень на чолі Лакея до влади.
 
Larysa Larysa Простой поиск в гугле может нам подсказать, что:
Порошенко присвоил звание народного артиста кобзарю та лідеру ансамблю "Хорея Козацька" Тарасу Компаніченку.
Зекленский присвоил звание заслуженного артиста Потапу, автору песни "Пырышки-пупырышки".
Порошенко наградил орденом княгини Ольги Людмилу Негриу (это такая сумасшедшая баба, которая уже который год ездит кругом в любую жопу с Романом Доником) и Дану Яровую (это сумасшедшая баба сама по себе).
Зеленский наградил орденом княгини Ольги певиц Тину Кароль и Ирину Билык.
И это, в принципе, всё, что вам нужно знать.
Это. Всё. Что. Вам. Нужно. Знать.