Станом на 10 листопада в Угорщині знаходилося 33060 українських біженців. Петер Сіярто "збільшив" їхню кількість у 30 разів.
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто відверто збрехав про кількість українських біженців, які зараз знаходяться у його країні. Про це свідчить його інтерв’ю американському телеканалу CNBC, оприлюднене у середу, 29 листопада.
За словами Сіярто, Угорщина підтримує Україну і начебто проводить "найбільшу гуманітарну операцію в історії".
"Ми прийняли понад 1 млн біженців з України. Ми добре піклуємося про них. Вони мають рівний з угорцями доступ до освіти, закладів охорони здоров’я. Ми стимулюємо роботодавців брати їх на роботу", – сказав Сіярто.
Зазначимо, що за даними Євростату станом на 10 листопада в Угорщині знаходилося 33060 українських біженців. Тобто Петер Сіярто "збільшив" їхню кількість у 30 разів.
Також угорський міністр в черговий раз запевнив, що його країна ніколи не буде постачати зброю Україні.
"Ми віримо, що замість зброї в цей регіон має бути принесений мир. І чим більше буде доставлено зброї, тим довше триватиме війна. Зараз, чим довше триватиме війна, тим більше людей гине", – сказав він.
______________________________________________
Росія готова захопити частину країн ЄС - президент Чехії
Велика небезпека загрожує країнам, які поки що не є членами Євросоюзу і НАТО, вважає Петр Павел.
Росія нині являє собою найбільш значну і безпосередню загрозу європейській безпеці та союзникам по НАТО. Про це заявив президент Чехії Петр Павел, передає Ceske Noviny.
За його словами, російська влада відкрито заявляє, що бореться проти "колективного Заходу". На думку Павла, "російські імперські амбіції не мали б меж, якби ці межі не були встановлені".
"Якщо це буде дозволено, Росія без вагань захопить регіони колишнього Східного блоку", - зазначив чеській лідер.
На його думку, велика небезпека загрожує країнам, які поки що не є членами Європейського Союзу і НАТО. "Ось чому дуже важливо підтримувати такі держави, як Молдова, Грузія або Боснія і Герцеговина", - сказав Павел.
.
Президент Чехії також додав, що Росія принесла далекосяжний військовий конфлікт у Європу, спричинивши величезні людські страждання і руйнування в Україні.
Він підтвердив, що Україну необхідно продовжувати підтримувати в політичному, економічному, гуманітарному та військовому відношенні. "Особисто вдома я неодноразово пояснюю, що на Україні на кону стоїть наша власна безпека", - заявив Павел.
Президент Чехії наголосив, що якби Росія отримала вигоду зі своєї агресії, її "апетит збільшився б". Ба більше, це могло б надихнути інші країни використовувати військову силу для досягнення своїх інтересів.