«На пляжі, який знаходиться у місті Генічеськ, звичайно, ми плануємо проведення відпочинку, - розповіла пропагандистам окупаційного телеграм-каналу «Главное в Херсоне и области» «голова адміністрації Генічеського муніципального округу» Олена Терських. - Муніципальними службами ми провели прибирання території, однак три дні тому був шторм і знову викинуло камку, тому ми у постійному процесі прибирання».
 
«Напередодні комунальники вичистили міський пляж від сміття, але через недавній шторм камку знову винесло на упорядковану зону, - брешуть услід за ставленицею окупантів пропагандисти. - На жаль, особливості розміщення генічеського пляжу не дозволяють позбутись від водоростей назавжди, тому робітники регулярно очищатимуть зону відпочинку аж до осені».
 
 
Насправді ж, розповіли редакції генічани, ні центральний міський, ні інші пляжі Генічеська чистити ніхто і не збирався. Підтвердженням тому є фото з позаторішньою сухою камкою (водоростями), на якій навіть встигли вирости бур’яни. Якби водорості винесло недавнім штормом, вони б навіть висихнути не встигли, не що стати «розплідником» для дикої трави.
А от на Арабатській Стрілці маленьку ділянку пляжу все ж таки прибрали. Зробили це працівники окупаційного міністерства цифрового розвитку і масових комунікацій Херсонської області, про що зразу ж звітували у соцмережах. Наскільки якісно пройшло прибирання, зі звітних фото зовсім незрозуміло.
 
«Жителям і гостям Генічеського округу варто проявити більше терпіння, - намагаються заспокоїти пропагандисти, - всі проблеми будуть вирішені, а купальний сезон пройде чудово». Що-що, а брехати вони можуть і справді чудово. 
Борис ВИНОГРАДОВ