Футболіст київського «Динамо» та збірної України Олександр Караваєв розповів про те, що його батьки й досі живуть у Херсоні й щодня потерпають від ворожих обстрілів. Уродженець нашого міста також розповів про те, що окупанти зруйнували школу, в якій він учився.
Бліцінтерв'ю гравець національної дружини дав під час відправлення в стані збірної до Англії, де вже 26 березня відбудеться матч між двома збірними в рамках кваліфікаційного раунду Євро-2024.
 
«Батьки залишились у Херсоні, там постійно йдуть обстріли... Звісно, переживаю. Але вони не хочуть виїжджати звідти, допомагають тим, хто не може собі допомогти... Хочуть бути вдома», — відповів Караваєв на питання журналіста щодо своїх рідних.
Футболіст також відмітив, що обстріли по Херсону окупанти ведуть постійно і хаотично.
«Вони стріляють з лівого берега — куди влучить, туди і влучить...», — зазначив гравець київського «Динамо».
 
 
Захисник збірної України також розповів про те, що тиждень тому ворог поцілив просто у його школу, яка розташована за 50 метрів від будинку, в якому мешкають його батьки.
«Я побачив фото в інтернеті... Я свій клас побачив. Там просто у передню частину школи снаряд прилетів», — сказав Олександр Караваєв.
Втім футболіст відзначив, що попри небезпеку та хвилювання, родичів із Херсону він не забирає, бо вони їхати відмовляються.
 
«Коли Херсон звільнили, там же все перед цим було зруйновано. Батько розповідав, як вони в квартирі спали у спальних мішках — було лише 8 градусів тепла. Я казав, щоб приїжджали до нас, але вони відмовляються... Батько щодня пише мені, що чекає, коли наші воїни відтиснуть їх (окупантів, — ред.) далі до Криму й обстріли припиняться», — зазначив гравець збірної України.