Незалежно від того, любите ви літати чи ні, більшість із нас напевно стикалися з турбулентністю. Це досить поширене явище в подорожах.
Видання Express з'ясувало, яких місць у літаку слід уникати, якщо ви схильні до стресу.
 
"Нервові пасажири - це те, з чим ми стикаємося щодня, тож у нас є все необхідне, щоб допомогти їм. Навіть знаючи про те, що турбулентність не є небезпечною, все одно можна відчути нервове потрясіння на власному досвіді. Більшість бортпровідників навчені справлятися з емоційними, а також фізичними ситуаціями, і страх перед польотом входить до їх числа", - розповіла одна зі стюардес British Airways.
Вона запропонувала поговорити з одним із членів екіпажу на борту про те, що вас турбує.
 
 
Куди не варто сідати, якщо ви не любите турбулентність
Якщо ви хочете звести до мінімуму відчуття турбулентності, є певні місця, яких слід уникати.
"Турбулентність завжди сильніша в задній частині літака, оскільки хвіст може підстрибувати вгору і вниз. Якщо ви хочете, щоб політ був більш плавним, найкраще сидіти в середині салону, біля крил", - наголошується в повідомленні.
 
Також хорошим вибором буде місце біля проходу.
"Це не тільки запобігатиме занепокоєнню, спричиненому висотою, а й дасть змогу вам набагато легше пересуватися літаком, полегшуючи відчуття клаустрофобії", - пояснила стюардеса.
Вона додала, що нижча температура може знизити "ризик повітряної хвороби", і порадила тримати вентиляцію увімкненою. Відволікання уваги також є ключовим елементом, коли йдеться про політ. Наприклад, вона порадила дивитися телевізор.