Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно мешканця Бериславського району Херсонської області за фактом колабораційної діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Як повідомляє ресслужба Херсонської обласної прокуратури, слідством встановлено, що обвинувачений у вересні минулого року пішов на співпрацю з ворогом та обійняв посаду так званого «в.о. заступника міністра сільського господарства та рибальства Херсонської області». 
 
На псевдопосаді він виконував організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції. Чоловік організовував роботу так званого «департаменту плем’яного тваринництва», погоджував плани, програми та положення структурних підрозділів окупаційного відомства.
 
 
Досудове розслідування здійснювалось слідчими УСБ України в Херсонській області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.