Лидер партии «Всеукраинское объединение «Батьківщина» Юлия Тимошенко призывает кандидатов в Президенты действующего президента Петра Порошенко и руководителя студии «Квартал 95» Владимира Зеленского не разрушать статус должности Президента.
 
Об этом Тимошенко сказала в видеообращении, размещенном на ее странице в социальной сети Facebook, комментируя перепалку Порошенко и Зеленского в эфире телеканала «1+1».
 
 
«Я увидела разрушение статуса должности Президента. Я увидела унижение украинского государства. Я думаю, так же как и я, миллионы украинцев это видеть не хотели», - сказала она.
 
Тимошенко призвала Порошенко не становиться частью чужого шоу и держать «президентскую планку».
 
Она также призвала Зеленского, чтоб тот борясь за право стать Президентом не уничтожал честь и гордость президентского статуса.
 
 
Тимошенко призвала обоих кандидатов в президенты, вышедших во второй тур, с честью выйти из острой конкурентной борьбы.

ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:

Сергей Шляпников Спочатку здалося, Юлія Володимирівна права... Але якщо подумати, то до чого тут Президент? Є кандидати, бо відбувається передвиборча кампанія. І розмовляв кандидат з кандидатом, які є рівними в правах. А те що один із кандидатів використовує всі переваги свого становища, як президента, вривається у приватну студію без запрошення, лицемірить із запрошенням опонента, прекрасно знаючи що він не в країні, якого раніше обізвав марионеткою, натякнув що той наркоман, допустив розміщення на своїх ресурсах цього ролика із камазом, направив армію ботів на поливання його лайном... Крім того діючий президент за звичкою сам всіх перебиває, давить, погрожує... ТАК ХТО ПРИНИЖУЄ СТАТУС ПРЕЗИДЕНТА, як думає Юлія Тимошенко?
 
Владимир Пушкарук Если бы мне кто-то сказал, что я Вам поставлю лайк... Я бы считал его психом
Но сегодня... Аплодирую Вам стоя
Вы - Политик, Человек, Украинка.
Спасибо!
 
Еугене Скаффолдер Юліє Володимирівно, більше ніж Петро Олексійович знівелювати посаду Президента своїми діями і рішеннями протягом 5 років, нікому не вдалось і сподіваюсь вже більше не вдасться. Легко судити зі сторони. Звісно Зеленському варто було б стримати емоції, так само як і Порошенку, який вирішив, що усі мусять конче слухати його маячню про 14 квітня. Однак словесна перепалка - це не така велика трагедія. Куди більша - сотні смертей солдатів, які трапились через мародерство в Укроборонпромі, сотні мігрантів, які залишили країну у пошуках роботи, мільярди, виведені у офшори... Це руйнує державу й інститут Президенства більше!
 
 
Сюзанна Габер Петя заслужил такого отношения от людей, уж больно много страданий принёс народу!Нажился за счёт войны! А кто то терял сыновей своих, лишался домов!!!
 
Irene Kalychak Спочатку сама нищила репутацію Президента своїми криками про кАрупцию і зубАжіння, сприяючи росту рейтингів лайна, яке робить цирк з країни, а тепер раптом проявляє великодушність і високу мораль. Лицемірка невиправна.
 
Константин Дементьев Юлия Владимировна, помниться совсем недавно вы кричали про импичмент, про то, что Порошенко вор! А теперь решили посопереживать, стакан воды подать тому, кто последний кусок хлеба у пенсионеров отнимает???? Вы переживаете о здоровье Порошенко, а о здоровь родителей Зеленского подумали? Когда их сына на весь мир унижает, оскарбляет и называет наркоманом Президент Украины! Позор!
 
 
Катерина Рибаченко О ,а чого ж ви Юліє Володимирівно, не жаліли президента, коли на цьомуж самому каналі топталися по ньому,як хотіли, ми вам вірили, я навіть голосувала за вас, а тепер що боїтеся ,що й вам треба буде відповідати чи що? Значить президенту можна принижувати іншого кандидата, виливати на нього бруд на кожному кроці,а цей кандидат повинен поважать хамство в свою сторону,чи як по вашому?
 
Микола Укр А в чому руйнація? В тому, що Президент - мародер бігає всюди, щоб врятувати залишки рейтингу? Чи в тому, що лідер перегонів ставить на місце аутсайдера, брехуна і чорноротика?
 
Iryna Haydamaka "Зміючка" перефарбована.А де ж недавній імпічмент, вами виголошений, ротердам+, свинарчуки, з ваших вуст теж озвучені, ви що рахуєте нас за ідіотів..? Шановна пані. Як ви зразу риторику змінили..
 
 
Юлия Нестеренко Порошенко не заслуговує на повагу! Те, що він президент (поки що) не дає йому право вести себе зневажливо до людей та інших кандидатів! Народ не хоче його бачити на чолі своєї країни, і пора б Вам і йому з цим змиритися!
 
Елена Иванцова Да, в словах Тимошенко есть смысл, но пост президента унизил прежде всего сам Порошенко и уже очень давно!!!
 
Светлана Брагина Оно то всё так. Но, Вы забыли порекомендовать Порошенко, в своей борьбе за кресло, не заниматься грязными технологиями, не унижать своего оппонента и народ кто за него проголосовал. Порошенко самостоятельно убил всю сакральность поста президента, своими грязными манипуляциями и хамством.
 
 
Валентина Секмістч Порошенка не запрошували в студію 1+1 визнавши що
Зеленській у Франції він прибув тіпа на дибати і всі гидотні провокації проти
Зеленського підкуп-сітка Порошенка достойні призидента - ні!!!
Юля вже зговорилась з порохом

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ: Порошенко и Зеленский поругались в прямом эфире по поводу дебатов. ВИДЕО