В Україні від початку року сталося майже 20 тисяч дорожніх аварій, в яких загинуло майже 2,5 тисячі людей. На Київ припадає 1631 ДТП і 91 жертва.
За перші десять місяців 2023 року в Україні сталося понад 19,7 тисячі аварій на дорогах, внаслідок яких загинули 2492 людини. Ще 24 774 отримали травми. Про це у неділю, 19 листопада, повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.
 
Він нагадав, що згідно з Резолюцією ООН, третю неділю листопада оголошено Всесвітнім днем пам’яті жертв ДТП.
"Звісно, що ворог забирає значно більше життів наших воїнів і цивільних людей щодня. Проте багато наших громадян травмуються і гинуть також і в таких прикрих подіях, як ДТП. На частину з цих ДТП також вплинули наслідки повномасштабної агресії", - зазначив Білошицький.
 
 
Тим часом у столичній поліції, повідомили, що з початку року у Києві сталася 1631 ДТП. В результаті чого загинула 91 людина і ще 1832 - отримали травми різного ступеня тяжкості.
Там також зазначили, що через перевищення швидкості з початку року у столиці сталося 256 ДТП, 18 людей загинули та 294 особи травмувалися.
Правоохоронці нагадали, що в населених пунктах рух транспортних засобів обмежено швидкістю 50 км/год. А також вказали, що за порушення швидкісного режиму необхідно буде заплатити штраф.