...

///

сегодня 22 Июня 06:48

Карта пробок херсона

Форма поиска

У центрі Херсона відкрили фотовиставку про події Євромайдану

У Херсоні на площі Свободи відкрили інсталяцію «Події, які змінили Україну».
 
Виставка нагадує про події Євромайдану 18-20 лютого. Загалом вона налічує понад сімдесят світлин. На фото зафіксовані найемоційніші моменти життя Майдану.
 
Фото для інсталяції надсилали небайдужі жителі Херсонщини.
 
За словами начальника управління інформаційної політики облдержадміністрації Ольги Савенко подібні інсталяції розпочали ще три роки тому та з кожним роком вони додаються:
 
«Цього року ми зібрали всі фотографії, відправили на друк і в єдиному стилі розмістили на стендах. Будемо сподіватися, що погода не завадить і ця інсталяція зможе буди доступною протягом, як найменше трьох днів».
 
Відвідувачі зможуть ознайомитись з експонатами і ще раз пригадати, як розпочиналась Революція Гідності.
 
«Виставка не може не подобатися. Тому що змушує пережити те, що ми переживали чотири роки тому. Така виставка дуже корисна. Бо люди не повинні про це забувати.  Майдан змусив нас згуртуватися заради спільної мети та могутньої єдиної України», - ділившись враженнями, наголосила керівник центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації Наталія Возаловська.
 

Рубрика:

Новости партнеров

Комментарии

Добавьте комментарий через ваш аккаунт на сайте.

Новости партнеров

                       

 

 

 

                                 

 
Реклама

 

 

 

Актуально

Интересное

влажность:

давление:

ветер:

Новости мира

Сейчас читают

Сейчас интересуются

.

Редакция может не разделять точку зрения авторов статей и ответственности за содержание републицируемых материалов не несет. При полной или частичной перепечатке материалов сайта ссылка на http://t.ks.ua обязательна. Разработка сайта Geotlon