Крадіжка серед білого дня. В центрі Херсона на вулиці Суворова з машини витягнули цінні речі. Інцидент трапився по обіді. Оксана Столярова приїхала в центр купити дитині речі. В магазині жінка перебувала, хіба, 10 хвилин. Повернувшись із маркету, Оксана зрозуміла: її пограбували. З переднього сидіння легковика зникла з паспортом, правами, гаманцем і телефоном. Жінка була шокована: за новеньке авто, в якому розгатили скло, вона і досі сплачує кредит. 
 
Правоохоронці кажуть, скоріше за все заднє скло авто грабіжник вибив ліктем. Свідки бачили біля машини хлопця в кепці та синій курці. 
 
 
Останнім часом на вулицях Херсона збільшилася кількість грабунків та крадіжок, зазначають мешканці міста. Соцмережі кишать фото розбитих місцевих автомобілів. Городяни помітили схожий почерк більшості крадіжок. Зловмисники грабують автомобілі вдень, вибиваючи заднє скло. Тоді як в обл.УМВД запевняють, з початку року кількість грабунків та крадіжок у Херсоні не перевищила минулорічного показника. Певно, тут судять за кількістю зареєстрованих звернень. Втім, заяву про крадіжку пишуть далеко не всі.