У Херсоні невідомий чоловік напав на журналістку онлайн-медіа “МОСТ” Олену Гнітецьку під час знімання репортажу та погрожував їй розправою.
Про це журналістка розповіла представнику Інституту масової інформації в Херсонській області.
Інцидент стався ввечері 8 липня в центрі Херсона.
 
“Я знімала пошкоджений російськими обстрілами головний корпус Херсонського державного університету, коли до мене з лайкою підʼїхав чоловік на велосипеді та почав погрожувати й бігти на мене і вимагав прибрати камеру. Я відбігла від нього та попросила іншого чоловіка, який ішов повз, викликати поліцію. Це злякало нападника, і він утік”, – розповіла Олена.
На думку журналістки, чоловіка міг роздратувати факт потрапляння в кадр.
 
 
“На відео він здалеку потрапив у кадр, але розгледіти його там було б важко. До того ж ми завжди під час монтажу прибираємо з відео і фото людей, які проти того, щоб їх знімали в публічних місцях”, – додала Олена Гнітецька.
На момент нападу вона була в бронежилеті та касці з нашивками PRESS, тож нападник чітко бачив, що перешкоджає роботі журналістки.
Олена Гнітецька написала заяву до поліції. 
 
Тим часом місцеві журналісти зʼясували, що нападника звати Микола Койчев. Людина з таким прізвищем у 2014–2018 році отримала дозвіл на носіння травматичної зброї від херсонської поліції на підставі того, що він нібито журналіст.