Окупанти захопили льодову арену «Фаворит» у Херсоні. Цей льодовий комплекс використовувався як домашній херсонським хокейним клубом «Дніпро».
Сьогодні в терористичних соцмережах з'явилася інформація, що колабораційна псевдовлада Херсона прибрала собі до рук льодову арену «Фаворит» й оголосила про її «відкриття для народу» найближчим часом.
 
Нагадаємо, до початку повномасштабного вторгнення Московії до України, на цій арені відбувалися матчі Української хокейної ліги за участі херсонського «Дніпра», тренування юнацьких хокейних шкіл.
 
 
Також арена була відкрита й для відвідування містянами у вільний від змагань та тренувань час.
 
Тепер же окупанти обіцяють херсонцям «відвідування катка майже безоплатно» та «відродження херсонського спорту». От тільки замовчують, що саме через їх злочинні дії херсонці не мають змоги відвідувати матчі улюбленої хокейної команди чи тренувати своїх дітей.
 
До слова, Чемпіонат України з хокею сезону 2021-2022 року днями було достроково припинено. На комітету ФХУ ухвалили рішення розподілити між командами ті місця, які вони посідали на момент повномасштабного нападу рашистів. Таким чином «щуки» стали «бронзовими» призерами турніру.
.

 

 
.