Проїзд у громадському транспорті Херсона знову дорожчає. Рішення про підвищення тарифів ухвалено сьогодні на засіданні виконавчого комітету міськради. Затверджено вартість проїзду в автобусах будь-якої пасажиромісткості у межах Херсонської міської територіальної громади 8 гривень, а в тролейбусах – 6 гривень.
 
За це проголосував 21 член виконкому. Пасажири маршруток за новим тарифом їздитимуть з моменту підписання рішення та його оприлюднення, треба розуміти, вже днями. А от проїзд у тролейбусах подорожчає тільки з липня.
 
 
До цього часу Херсон має отримати всі 42 тролейбуси, придбані в кредит за проєктом ЄБРР. Проїзд у громадському транспорті підвищили, взявши до уваги резолюцію громадських слухань, які провели перед Новим роком. Нагадаємо, транспортні тарифи в обласному центрі підвищували зовсім недавно: у серпні 2021 року проїзд  у тролейбусах став 5 гривень, у маршрутках великої та середньої пасажиромісткості – 8 гривень.
 
Що ж зміниться для пасажирів за нову ціну? Під час засідання багато звучало про поліпшення роботи МКП «Херсонелектротранс» (встановлення валідаторів і т.д.). А нову якість сервісу в міських маршрутках не обговорювали.     
Марина САВЧЕНКО.