1 грудня у Херсоні попрощалися з військовослужбовцями Сергієм Бондаренком та Олександром Пінчуком. Вони загинули під час виконання бойових завдань.
Олександру Пінчуку було 30 років. У чоловіка залишилися дружина і п’ятирічна донька, розказала мати загиблого Олена.
 
"Син був дуже хорошим хлопцем. Він був уже дружньою людиною. І це все так важко, така передчасна втрата. Він пішов на війну у 2022 році. Загинув у Ямполі Донецької області 25 квітня 2022 року" — говорить жінка.
 
 
"У Миколаєві їхня бригада була. Війна почалася, тож вони там були. Обороняли Миколаїв, а потім їх туди на Донецьк, на Ямпіль. І він уже там безвісти зниклий був зазначений", — розповіла мати дружини бійця Ніна.
 
Сергій Бондаренко загинув під час виконання бойового завдання біля Синьківки на Харківщині 20 листопада 2023 року, розповіла його мати Надія.
"Мій найдорожчий... Я пишалася і пишаюся ним. Йому було 37 років. Був на війні десять місяців. Син заслужив, що його як Героя поховали. Він був у мене золотий", — каже мати.
Брат на залізниці працював. Я старший, він менший за мене на шість років Я його вчив, наставляв, як бути чоловіком, — говорить брат загиблого Іван.
Також  на Херсонщині попрощалися із загиблими військовослужбовцями Матвієм Алексановим, Сергієм Овсянніковим та Петром Школою.
 
 
.