У Херсоні з мікрорайону Корабел (Острів) вдалося евакуювати понад 1 тисячу людей, проте фіксують випадки, коли евакуйовані родини майже одразу після виїзду знову повертаються.
Як передає Укрінформ, про це повідомив у Фейсбуці начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.
«Загалом станом на 12:00 з Корабела вдалося вивезти 1009 людей. Серед них - 56 дітей та 110 маломобільних осіб. Евакуація триває», - написав Прокудін.
Проте, за його словами, фіксують випадки, коли евакуйовані родини майже одразу після виїзду знову повертаються до Корабела. Як наголосив Прокудін, жителі мають розуміти, що війна триває і такими діями вони наражають на смертельну небезпеку себе та своїх рідних.
Він вкотре закликав жителів мікрорайону евакуюватися. Для цього треба звернутися до обласного контакт-центру за номерами: 0800 101 102 та 0800 330 951.
Як повідомляв Укрінформ, із мікрорайону Корабел у Херсоні станом на вечір середи, 6 серпня, евакуювали 925 людей, зокрема 56 дітей та 106 маломобільних осіб.
2 серпня російська армія скинула на Херсон дві керовані авіабомби, пошкоджень зазнав автомобільний міст, який веде до мікрорайону Корабел.
Через посилення атак з боку РФ влада Херсона закликала жителів мікрорайону Корабел евакуюватися у безпечні регіони.