За матеріалами СБУ до суду скеровано обвинувальний вирок  стосовно очільника так званої «Инспекции сельхознадзора Херсонской области Военно-гражданской администрации Херсонской области» Сергія Суворова.
Про це повідомляє СБУ в Херсонській області.
 
За даними слідства, «керівником» псведоргану став місцевий мешканець, який добровільно перейшов на бік ворога під час тимчасової окупації міста Херсона. Ще до повномасштабного вторгнення зс рф чоловік виказував свою прихильність до «русского мира».
Поплічник ворога, ставши на «посаду», всіляко сприяв утвердженню окупаційного режиму у Херсоні. Допомагав окупаційній владі формувати на захопленій території орган з повноваженнями так званого «Министерства аграрной промышленности рф» для здійснення контролю за українськими сільгоспвиробниками.
 
 
Дії фігуранта кваліфіковані слідчими СБУ як колабораційна діяльність за ч.5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України.
Наразі матеріали кримінального провадження передано до суду. Зловмиснику загрожує до 10 років позбавлення волі.
 
Викриття злочину здійснювалось співробітниками Управління СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури.
За інформацією Миколаївського Центру журналістських розслідувань, під час перебування на посаді в.о. директора Держекоінспекції в Херсонській області Сергій Суворов був причасний до ряду корупційних схем.
 
В липні 2015 року співробітники Державної фіскальної служби України провели перевірку Держекоінспекції в Херсонській області з виявлення тіньових та корупційних схем щодо доставки продукції на територію тимчасово окупованого Криму.
Відділом інспекції, який перевірили держслужбовці, керував Сергій Суворов. Тоді він зізнався, що передав корупційні схеми "керівництву відповідних органів для правової оцінки", а сам в них участі не брав та добровільно відмовився від прибутків. Невдовзі Суворов добровільно пішов служити в АТО.
 
.
 
Представники ГО "Комітет народного контролю" у серпні 2015 році написали звернення щодо корупційної діяльності Суворова його наступнику Устину Мальцеву, який перенаправив його до обласної прокуратури. У результаті співробітники Херсонської обласної прокуратури розпочали провадження. 
За інформацією видання "Інформаційний Спротив", вже через пів року провадження "здулось", а сам Суворов, судячи з фото, які він сам публікував, знаходився явно не в АТО.
 
За даними ресурсу YouControl с серпня 2018 року по квітень 2019 року він працював керівником управління з питань внутрішнього аудиту Херсонської ОДА, а до липня 2021 року - керівником департаменту економічного та регіонального розвитку Херсонської ОДА.
 
Сергію Суворову інкримінують ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалося Управління СБУ в Херсонській області.