«Хижа птаха прилетіла і сіла на підвіконня в одному з кабінетів адміністрації Архангельсько-Слобідського теруправління», - написали у Телеграм комунікаційники окупаційної адміністрації Каховського «муніципального округу».
Прилетіла - та й прилетіла, але що тут почалось! Новину відразу підхопили інші рашистські канали. Телеграм-канал «Главное в Херсоне и области» навіть набір стікерів до цієї «події» створив. Навіть «Комсомольская правда» не залишилась осторонь.
 
«Сова відвідала приміщення адміністрації Архангельсько-Слобідського управління, - написали пропагандисти. - Хижий птах вчинив переполох в одному з кабінетів». Тим часом колаборанти з Архангельської Слободи написали, що зовсім не налякались і навіть хотіли пригостити гостю шматочком сирого м’яса, але вона відмовилась. Мабуть, погидувала. «Ранкова гостя практично зразу відлетіла, красиво крильцями змахнула і була такою, але співробітники встигли помилуватись красунею, - написали пропагандисти. - Мабуть, у теруправлінні хтось чекає лист з Хогвартсу».
 
 
Але всі поціновувані історій про Гаррі Поттера знають, що лист-запрошення у школу чародійства і чаклунства Хогвартс сова приносить лише 11-річним чарівникам. Навряд чи в окупаційну адміністрацію вже беруть дітей. Та і не сова до зрадників прилітала. На фото бачимо сипуху крапчасту - доволі рідкісного птаха, занесеного до Червоної книги України. «Вікіпедія» пише, що гніздиться сипуха у центральних і західних областях України, зустрічається на півночі Одещини, але у негніздовий період може з’являтись в інших областях.
Наступним до окупаційної адміністрації має прилетіти сич. Його крик український народ здавна вважає провісником смерті. Тож нехай собі кричить біля колаборантів та їх господарів!
Богдан СТРАЖАК