На черговому збіговиську... даруйте, засіданні окупаційного уряду у Генічеську його голова пообіцяв жителям окупованої частини Херсонщини приїзд лікарів з росії. Таким чином андрєй алєксєєнко підкреслив, що напередодні «єдиного дня голосування», буцімто, прислуховується до запитів виборців.
 
Справа у тім, що періодично у Телеграм алєксєєнко проводить опитування стосовно потреб громадян. У останньому, розповів, 32% з майже 3 тисяч тих, хто, буцімто, проголосував, розповіли про гостру нестачу лікарів.
 
 
Гауляйтер сказав, що звернувся у мінздрав рф і там для Херсонщини виписали лікарів з чотирьох регіонів. І вже 10 травня «десант высококлассных кардиологов, хирургов, педиатров и других узких специалистов - 36 врачей разных специальностей приедут работать на месячную вахту».
 
А після того, висловив сподівання злочинець, приїдуть ті, хто захоче працювати постійно. А ще пообіцяв, що разом з сальдом будуть «растить и учить также своих молодых врачей». Якщо у фейкових «вузах», що їх рашисти «евакуювали» з Херсона, то хворим можна лише поспівчувати.
Богдан СТРАЖАК