42-річний чоловік за нез'ясованих поки що обставин убив свою 29-річну дружину і двох дітей віком 1,5 і 4,5 року.
У Польщі затримали громадянина України, якого підозрюють у вбивстві дружини і двох малолітніх дітей. Про це з посиланням на повідомлення речника окружної прокуратури у Познані Лукаша Вавжиняка і генконсула України у Вроцлаві Юрія Токара пише Укрінформ.
 
Повідомляється, що 42-річний чоловік за нез'ясованих поки що обставин убив свою 29-річну дружину і двох дітей віком 1,5 і 4,5 року.
"Прокуратура працює над цією справою. Я підтверджую, що затримано особу - батька двох дівчат і чоловіка жінки, тіла яких ми виявили. Сьогодні буде проведено розтини тіл трьох загиблих. Сьогодні опівдні ми плануємо допитати цього чоловіка. Підтверджую, що цей чоловік, жінка і діти є українцями", - заявив Вавжиняк.
 
 
Прокурор додав, що сім’я перебувала у Познані з 2019 року, проживала у двоповерховому приватному будинку.
Генконсул України у Вроцлаві Юрій Токар підтвердив агентству отримання консульською установою інформації з цього приводу від польських слідчих органів і запевнив, що тримає справу на контролі.
За його словами, правоохоронці повідомили, що родина вважалася благополучною, чоловік мав свій бізнес.
 
Раніше повідомлялося, що польська поліція затримала чоловіка, який поранив мачете щонайменше двох людей у Варшавському районі.Спочатку він під’їхав на велосипеді до 44-річного чоловіка, який прогулювався із собакою і розпитував про винуватців побиття дівчини, а пізніше витягнув мачете і поранив чоловіка в шию.  Пізніше злочинець під’їхав до іншої особи, попросив сигарету й ударив ножем у плече.