У слідчому ізоляторі Херсона самому собі «пустив кров» 57-річний арештант з Каховського району області. Знаходячись у камері ще з тринадцятьма особами, він знайшов зручний момент: відламав держака від алюмінієвої ложки, гостро заточив його, й посмугував ним собі живіт, нанісши численні, але не глибокі рани.
 
Начальник СІЗО Олександр Яголковський підтвердив, що подію не кваліфікують, як замах на самогубство – радше це нанесення тілесних ушкоджень, аби «відпочити» на лікарняному ліжку. Відтак, бажання збулося – пораненого шпиталізували, та до камери йому рано чи пізно доведеться повернутися.
 
 
Арештованого звинувачують у розбещенні юної доньки. І за статтею 156 КК України йому загрожує до трьох років позбавлення волі. Проте тут ключове питання не «скільки сидіти», а «як сидіти». Адже у будь-якій виправній колонії до педофілії ставлення презирливо-вороже: засуджені добре розуміють, що жертвою збоченця могли б стати їхні доньки та сестри.
 
Тому перетворюють життя такого злочинця на справжнє пекло. Педофілам це добре відомо, тож вони будь-що намагаються уникнути поїздки до «зони». І часом ідуть навіть на самогубство: кілька місяців тому у СІЗО Херсона вже вкоротив собі віку мешканець Голопристанщини, котрий зґвалтував на задушив семирічну дівчинку – доньку своїх же знайомих односельців.
Сергій ЯНОВСЬКИЙ.