Керівник Кременчуцького районного ТЦК та СП Мирослав Волков заявив, що їхні представники продовжують виконувати патрулювання на вулицях міст спільно із працівниками Національної поліції, щоб роздавати повістки.
«У нас діє правовий режим воєнного стану, під час якого всі повинні ходити з документами. А військовозобов'язані повинні постійно мати при собі військово-обліковий документ. Патрульні перевіряють ці документи та в разі потреби виписують повістки для прибуття до РТЦК з метою уточнення військово-облікових даних», - розповів він в інтерв'ю виданню Telegraf.
За словами представника ТЦК, до вручення повісток у громадських місцях залучено військовослужбовців із роти охорони, які мають обмежену придатність до військової служби. Волков стверджує, що рота на 100% укомплектована саме такими громадянами.
«Це військові, які свого часу були мобілізовані, виконували бойові завдання у складі бойових підрозділів, отримали якісь поранення, були визнані обмежено придатними та через це переведені до роти охорони. Усі вони мають статус учасника бойових дій. Тому я звертаюся до населення ставитися до перевірки документів з розумінням. І завжди, коли спілкуєтесь з цими хлопцями, варто розуміти, що вони не дивом потрапили до цього підрозділу і зараз не гуляють містом. Усі вони тут служать після виконання бойових завдань. Будь ласка, ставтеся з повагою до цих військовослужбовців. Дуже багато з них ходять з палицями, їм важко, але вони розуміють важливість завдання, яке зараз стоїть не лише перед Кременчуцьким РТЦК, а й перед усією державою», - наголосив він.
_______________________________________________
До законопроєкту про посилення мобілізації подали понад чотири тисячі правок, - нардеп
До законопроєкту про посилення мобілізації в Україні депутати подали вже 4195 правок.
Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.
За його словами, попередньо, вже з вівторка 27 лютого розпочнеться робота Комітету з питань оборони щодо підготовки законопроєкту до другого читання та, відповідно, розгляд правок.
«Якщо все добре просуватиметься, то тоді вже з 6 березня законопроєкт почнуть розглядати в Раді. Оскільки правок багато, то цей процес у залі може затягтися на пару днів», - написав Железняк.