Херсонці не можуть розрахуватись за проїзд у громадському транспорті та на ринку монетами старого і нового зразка. У деяких маршрутках оплату приймають лише монетами номіналом 5 і 10 гривень. Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.
 
"На одній з маршруток на склі висить оголошення, що приймаються лише 5 і 10 гривнені монети. Одна жінка, що зайшла до салону, розрахувалась 1-2 гривневими монетами. Коли кондуктор і водій почали виганяти її з автобусу, вона сказала, що на попередній маршрутці їй дали такими грошима здачу. Довелось пасажирам шукати монети по 5 і 10, щоб заплатити за жінку", - розповіла кореспондентка.
 
 
За її словами, кондуктор маршрутки пояснила, що начебто ці монети не приймають банківські установи. Такі ж аргументи наводили продавці на Дніпровському ринку, відмовляючись брати мілкі монети.
Від 16 травня не приймають 10 і 50 копійок у херсонських тролейбусах. Про це у себе на сторінці написав кондуктор Артем Вітюк.
 
"Сьогодні стало відомо, що у тролейбусі не прийматимуть копійки номіналом 10 та 50. Так разпорядився директор підприємства Херсонелектротранса. Любі мої, я вважаю, що це є злочином. Будь ласка, не судіть мене, якщо щось не так. Знайте - це не наша вина! Усіх, хто стоїть за цим буде покараний, і я в це вірю", - написав працівник "Херсонелектротрансу".
 
Херсонці обурюються такою ситуацією. У коментаріях під цією публікацією вони пишуть про те, що підприємство зобов’язане приймати всі кошти.
"У тому то й злочин, що повинні всі гроші приймати. А наші колаборанти не виконують ніяких законів, крім тих, які їм нашіптують самі знаєте, хто", - пише херсонка.
 
.
 
"Якщо директор дав таке розпорядження, то нехай видасть документ, який є обґрунтуванням для такого рішення", - йдеться в іншому коментарі.
Ще одна містянка пише, що у тролейбусах зараз неможливо сплатити онлайн за QR-кодом, бо всі їх стерли. Оплата здійснюється лише готівкою.
.