Удар ножем на Херсонщині можна отримати навіть…у лікувальному закладі. Що й сталося у туберкульозній лікарні села Нова Збур’ївка Голопристанського району області.
 
Тут сусіди по палаті десь дістали горілку, випили її, зав’язалася сварка, за нею – бійка.  І врешті-решт 46-річному пацієнту інший учасник вечірки вгородив ножа у живіт. Відтак, з туберкульозної лікарні пораненого перевезли до лікарні районної – на операцію. Йому ще пощастило: удар ножем не зачепив життєво важливих органів. 
 
 
Хоча ситуація сама по собі не є унікальною. Подібні «розбірки» до того траплялися і в інших санаторіях та лікарнях, призначених якраз для лікування  легеневих хвороб. Адже туберкульоз хвороба, як відомо, соціальна, і з-поміж пацієнтів стаціонарів завжди чимало волоцюг, раніше судимих, наркоманів та пияків.
 
Їхні асоціальні звички нікуди не поділися, тож і в палатах вони поводяться так само, як і поза ними. І обмежити їх пересування чи перешкодити спробам проносити спиртне й всіляке отруйне зілля медсестри та лікарі практично неспроможні:  лікарня – не тюрма чи колонія.
 
Сергій ЯНОВСЬКИЙ.