Засновник "Українських в'ялених помідорів" Андрій Бігленко заявив про плани відновити на підконтрольній території втрачене у Чорнобаївці виробництво.
"Ми хочемо відновити виробництво, зі мною моя команда - моя сім'я. У цю справу вкладено дуже багато часу, розуму та інвестицій, тому втрачати нічого не хочеться. У Чорнобаївці зараз залишилось все: обладнання, сировина, готова продукція, наш будинок і всі речі. Все, що можна було використовувати зараз для виробництва. Я дуже сподіваюсь, що нікуди воно звідти не дінеться. У нас же є знання та досвід", - поділився Бігленко з порталом agroportal.ua
 
Наразі Андрій Бігленко і його сім'я шукають сировину для відновлення виробництва - томати потрібної якості і ціни.
Є три варіанти, де їх взяти - Миколаївська, Одеська і Тернопільська області.
"Я вже зрозумів, які сорти тут є, але для мого виробництва вони не підходять. Ще мені рекомендують поїхати в Заліщики (Тернопільська область), але думаю, що якщо навіть за смаком і розміром знайду, то за вартістю аналогів херсонським немає. Розумієте, Заліщики - це лише одне село. На Херсонщині таких сіл, де масово вирощують помідори, - сотні", - зауважив підприємець.
За словами Бігленка, для відновлення треба сума, яка коливається від 500 тисяч - 3 мільйонів гривень. Бізнесмен сподівається на підтримку міжнародними грантами.
.