Українка представила США на конкурсі краси "Місіс Світу-2023". Ірина Безсмертна здобула перемогу, але втрапила в скандал через те, що трималась за руки з росіянкою.
У Маямі нещодавно відбувся конкурс краси "Місіс Світу-2023" – Mrs World International 2023. Цей конкурс проводиться серед заміжніх жінок.
 
Українка трималась за руки з росіянкою
У конкурсі взяла участь Ірина Безсмертна – українка та уродженка Херсону, яка понад 4 роки живе у Сполучених Штатах. Жінка відповідно представляла США. Ірина Безсмертна здобула перемогу на конкурсі та отримала корону й статус "Місіс Світу-2023".
 
 
Та користувачі мережі звернули увагу, що Ірина вийшла на сцену конкурсу разом із представницею країни-терориста Росії Анастасією Машкіною, яка посіла друге місце. Перед оголошенням переможниці конкурсу дівчата взялися за руки. Ірина також фотографувалась з іншою росіянкою Анастасією Тізовою.
Багатьом здається дивним, що Ірина Безсмертна згадувала про своє коріння та підіймала прапор України на конкурсі. Та водночас вона люб'язно поводилась з представниками Росії.
 
"Це перемога! Головна корона наша! Я неймовірна горда бути українкою, яка представляє США на світовому рівні й завоювати головну корону! Дуже символічно – у День Прапора України й напередодні Дня Незалежності! У найвизначніший момент, я дивилася на українські прапори, що розвиваються, на перших рядах – це гріло моє серце і давало підтримку! Не дивлячись де ти опинився, важливо не забувати хто ти й з чого почався твій шлях", – писала Ірина в соцмережах англійською та російською мовами.
 
Ірина Безсмертна активно висвітлювала події війни, виходила на вулиці США з мітингами та прапором України. Вона розповідала про Херсон та раділа його звільненню. Вочевидь, блогерка попри весь терор продовжує толерувати громадян Росії, які так само причетні до всіх жахливих подій.
 
.