Багато людей вважають, що купуючи золото, вони інвестують у своє майбутнє. Але, тут, дивлячись яке золото, адже у спільноті фінансистів до такого відносять злитки та монети. Причина в тому, що у цих виробах вміст золота вищий, ніж, скажімо, у каблучках чи сережках.
.
Попри цю особливість, вкладатися в "ювелірку" не така погана витівка, оскільки вона не знецінюється з часом, аналогічно до тих самих акцій. Тож невелика скринька із золотими прикрасами може неодноразово врятувати сім'ю від фінансових труднощів. Паралельно можна пробувати себе в гемблінгу, використовуючи ігрові автомати безкоштовно і без реєстрації на кращому казино України.
.
Існує багато аргументів на користь вкладень у золоті прикраси. Насамперед це питання особистого комфорту. Оскільки купити гарну каблучку або ланцюжок з кулоном легше і практичніше, ніж мішечок монет або цілий злиток.
.

Переваги та критерії вибору вкладень у “ювелірку” із золота

Зручністю справа не обмежується, адже в золото та додатковий мінерал вкластися надійніше. Ціна на виріб може приємно здивувати, адже тут враховується лише вартість металу 585 проби та робота ювеліра. Тільки потрібно уважно поставитися до процесу вибору виробів:
.
●  Унікальні варіації від майстрів-самоучок цінуються вище;
●  Зупинятися краще на класиці із вкрапленням дорогоцінного каменю;
●  Як варіант, можна придбати антикварний виріб, але не витрачаючи останні заощадження;
●  Потрібно вибирати найкраще із запропонованого за коштами та враховувати стиль виробу;
●  Не варто брати матеріал без попередньої оцінки та нехтувати документами.
.
Що стосується покупки, можна знайти чудові варіанти прикрас із золота в ломбарді. Головне, щоб заклад мав необхідні дозволи на таку діяльність. Вони завжди вартість виробів залежить від ваги, а дизайн не враховується. Винятком є ​​елітні речі відомих брендів.
.

Декілька порад з надійних інвестицій у золоті прикраси

По-перше, будь-яке вкладення вимагає часу на окупність, і це цілком нормальна практика. Річ у тому, що прогнозоване зростання цін на золото – справа не одного тижня чи місяця. При цьому реальний “підйом” може статися лише через 5-10 років (на це впливає безліч факторів).
.
По-друге, купувати “ювелірку” варто лише у тих компаній, яким інвестор довіряє. Нехай, там вироби будуть трохи дорожчі, зате якість залишиться гарною. А варіанти із заниженою вартістю повинні викликати настороженість.
.
По-третє, якщо в планах є покупка золотої прикраси, краще вибрати "витвір мистецтва", а не щось посереднє. Іншими словами, важлива не лише вага виробу. Треба, щоб воно мало складну ювелірну роботу, відомий бренд і високу якість.
.
Зрозуміло, у виробах 585 проби 58.5% золота, але якби склад був більший, вони зношувалися б набагато швидше. Подібні прикраси мають попит завдяки міцності сплаву, ковкості, твердості та невеликим розцінкам. Найдешевше, наприклад, натільні хрестики, затискачі для краваток, сережки й таке інше.
.