Димова завіса і розбите скло на дверях. Такою п’ятницю запам’ятають на Воронцовській у Херсоні. Сьогодні тут закидали фаєрами обласну прокуратуру. Факели в адмінбудівлю жбурляли молодики у куртках з написом «Національний корпус» на спині.
 
Як повідомили в ГУНП в Херсонській області, 4 осіб, які жбурляли горючку, доставили до міського відділу поліції. Відносно них складено адмінматеріали за статтею «Хуліганство».     
 
 
Фаєрами жбурлялися під час акції «Прокуратура вбиває». Поштовхом для останньої став новий поворот у справі про резонансне вбивство 22-річного херсонця Олександра Кондалова.
 
Поліція затримала підозрюваного у скоєнні злочину, це 26-річний друг убитого. Але Феміда фігуранта справи фактично відпустила. Замість тримання під вартою Херсонський міський суд чомусь обрав для підозрюваного цілодобовий домашній арешт, причому без електронного браслета. 
 
Учасники акції розповіли – прийшли під прокуратуру, бо впевнені, що там надали суду недостатні доводи для того, щоб рішення було інше. Прийшла на акцію і мати вбитого. Наталя Кондалова вимагає покарати вбивцю свого сина, а не відпускати його у звичне середовище. 
 

 
 
 
 

 
А от у прокуратурі запевняють, що роблять все можливе для покарання винного. Адже у суді прокурор клопотав про обрання підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Феміда не прислухалася, відпустивши підозрюваного в тяжкому злочині під домашній арешт. А  вже наступного дня міжміська прокуратура підготувала апеляцію, рішення оскаржуватимуть. Очевидно, пікетувальникам йти треба під стіни суду.
Марина САВЧЕНКО
ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:
Ольга Игнатенко Нужно уже не ждать решения суда, а делать самосуд. Тогда они сволочи будут боятся такое делать
Irina Chernenko А еще некоторые находятся в розыске...и Вы их очень хорошо знаете...почему же молчите...я так понимаю, что нет Вам дела никакого до нашего горя...!!!!!!
 
Лорочка Станиславовна Маме соболезнования! Все прокуратура может, особенно когда махают долларами. Добивайтесь справедливости!!!
 

 
Светлана Котляренко Как люди находят время бегать под прокуратурой? Видно не работают, а тогда вопрос- за какие деньги они живут? Может уже надо облагать налогами активистов?
 
Виктор Пирогов Вся страна в целом и Херсон в частности вверглась в хаос и неразбериху... Прокуратура не работает, суды не работают, мэр не работает, ливневки в городе не работают, освещение в городе еле еле светит. И все это после государственногт переворота 2014 года, когда люди под руководством шайки популистов привели к власти нынешних чиновников. Здобулы - чего уж там...
 
Ivan Uzhelovskyi Суд избрал меру пресечения. Митинг возле прокуратуры. Логично...
ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ ПО ТЕМЕ:

Херсонский суд избрал меру пресечения подозреваемому в убийстве Александра Кондалова

В соцсети выложили фото убийцы херсонца Александра Кондалова: утверждают, что он стоматолог

Друг пропавшего Александра Кондалова не помнит за что его зарезал: был под действием наркотиков и алкоголя

Херсонский суд избрал меру пресечения подозреваемому в убийстве Александра Кондалова