Машины «взлетели в воздух» прямо на проезжей части.
Во временно оккупированном Херсоне даже земля сопротивляется русским захватчикам. Вечером среды, 21 сентября по неустановленным причинам на проезжей части взорвались два автомобиля оккупантов, есть жертвы.
 
О взрывах, которые слышали жители одного из микрорайонов у мостоперехода ХБК – Таврический информировало херсонское издание/
Как предварительно выяснили местные OSINTеры из канала «Херсон: Война без фейков», прилетов по этой локации не было.
Сообщают, что два автомобиля оккупантов получили повреждения: взорвался офицерский УАЗик и загорелся вражеский ТИГР. На данный момент известно о нескольких «200-х» офицерах и паре «300-х» из младшего состава российских военных.
_____________________________________

ЗСУ знищили два командні пункти російських військ у Херсоні

Ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони півдня протягом минулої доби виконали 280 вогневих завдань. Завдали ураження двом пунктам командування військ РФ у тимчасово окупованому Херсоні. Про це повідомив речник Оперативного командування «Південь" Владислав Назаров у підсумковому зведенні за 21 вересня.
 
 
За інформацією командування, обстановка в операційній зоні – стабільно напружена. Суттєвих змін у складі та положенні російських військ немає, вони продовжують обстрілювати позиції ЗСУ та прифронтові населені пункти. Протягом дня завдали 4 авіаційних і 4 ракетних удари. У відповідь отримали 24 удари з повітря.
 
"Натомість наші підрозділи вразили два командні пункти безпосередньо в Херсоні, два пункти управління в Нововоскресенському й Дудчанах, склади боєприпасів в П’ятихатках та Херсоні, три райони скупчення озброєння, техніки і живої сили в Дудчанах і Новій Каховці, а також радіолокаційну станцію "Зоопарк" в Крутому Яру", - повідомив Владислав Назаров.
 
Також ЗСУ зупинили спроби російських військ перетнути Дніпро через міст Каховської ГЕС та відплисти на баржі з Херсона. Втрати військ РФ становлять: 41 особа, 4 танки, 12 одиниць техніки та зенітно-ракетний комплекс "Бук М2/3".
/

 

 
.