Як вже повідомляв «Новий день», минулої неділі, 19 вересня, на «зебрі» на вул. Перекопській у Херсоні водійка «Nissan Juke» збила жінку з дитиною. Поліція одразу відкрила кримінальне провадження.
 
У 37-річної  кермувальниці відібрали зразки на вміст алкоголю в крові на момент ДТП. Але цікаво, що слідчий досі не опитав потерпілу. Про це розповіла сама Марина Дайнеко, яка постраждала в цій автотрощі. 32-річну жінку вчора виписали додому. Зі складним переломом тазу вона має лежати в одному положенні 4-5 тижнів. Потерпіла здивована, що в неї досі не відібрали свідчення, адже говорити вона може.
 
 
 -Я собі уявляла, що поліція прийде в лікарню, я напишу заяву. Але мене досі не опитали, — говорить Марина.
 
7-річний син жінки (8 йому виповниться у грудні) ще перебуває в лікарні. В Іллі діагностували струс головного мозку. Обстеження його стану здоров’я ще триває. Лікарі поки не наважуються виписувати хлопчика. Поряд із ним знаходиться бабуся. В момент ДТП малий отримав сильний переляк. 
 
 
 
-Ми йшли «зеброю» із зупинки від стадіону «Кристал». Я дивлюся наліво – взагалі немає машин, направо – автівка так далеченько. Ми собі спокійно дійшли до середини… Далі вже все як у тумані. Син був непритомний. Мені спочатку здалося, що це вже все. Зовні Ілля ознак життя не подавав. А потім вже підійшов якийсь молодик, намацав пульс і попросив, щоб я заспокоїлася, бо дитина жива. Коли Ілля почав притомніти, в нього почалися конвульсії, він кричав «Допоможіть!». Дуже злякався. Дай Бог, щоб це потім не гикнулося. Взагалі не розумію, як це сталося. Чому водійка не зупинилася перед пішохідним переходом?, — розповідає потерпіла.
 
ДТП змінила життя всієї родини Дайнеко. Чоловік Марини, який працює моряком, був змушений терміново списатися з судна й прилетів додому. Тепер доглядатиме за лежачою дружиною та сином-школярем. Скільки йому знадобиться бути вдома, ніхто не знає. Адже після того, як Марина зможе стати на милиці, на неї чекатиме довга реабілітація. Потерпіла говорить, що хоче справедливого розслідування. Але виявилося, що поліція немає свідків ДТП. Без них встановити істину буде важко.
 
-Вже виходить, що свідків немає. Але ж скільки людей було на зупинці, на площі перед «Ювілейним» було свято, на місце ДТП багато прибігли… Тепер хоч би знайшлися свідки, бо перекрутять все з ніг на голову… Водійка телефонувала мені з вибаченнями в перший день. І на другий день: давайте скину пару тисяч на лікування. Але хочеться, щоб слідство розібралася в ситуації, тому сказала, що поки нічого не треба, — розповіла потерпіла.  
 
 
Нагадуємо, що тих, хто бачив, як сталося ДТП неподалік «Ювілейного» на вул. Перекопській, або має запис з відеореєстратора, просять звернутися за телефонами 099-952-75-24 або «102». Анонімність гарантується.
Марина САВЧЕНКО
● 

ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:

● Какой ужас, ребенок в больнице, мать ждёт ближайший месяц неподвижность и долгая реабилитация, на все это нужны деньги, муж ушел с работы, а ведь не так легко попасть в рейс, работа в море адская, мои искренние соболезнования семье. Надо сохранять все чеки, и взять не дожидаясь суда на лечение у этой падлы

● Признают не виновной,,а потерпевшие будут инвалидами,,, хоть бы компенсацию им нормальную водительница бы выплатила
 
● Если полиция ещё не опросила потерпевших,значит уже взятка лежит в кармане,три дня прошло,люди добрые,о какой справедливости идёт речь???
 
● Какие свидетели???? Машина я так понимаю что осталась на месте происшествия ребёнок без сознания всё очевидно!!! Бред! И за таких тварей гибнут не в чём не винные дети которые ещё жизни не видели. Это будет как с Димой Проць потянуть резину и всё. ТВАРЬ!!! не умеешь ездить не садись за руль!!!!!!!!
 
 
● Ещё звонить, спрашивать "давай дам пару тысяч," да эта дебилка должна была сразу мчатся в больницу и спать там,на коленях ползать извинятся, и молится чтобы всё было нормально с ребёнком и мамой! А не звонить типа " давай дам". Сама хожу с ребёнком и каждый раз как только переходить дорогу для меня это такой страх, потому что на трассе смотреть нет машины но вдруг находится какой-то придурок который вылетает и за угла и даже не останавливаться ещё и мне сигналит, буквально сегодня утром был такой инцидент, и управы на таких дебилов НЕТ!!!!!