В Херсоне местная Днепрянка принимала николаевский Реал в рамках повторного матча 5-го тура женской гандбольной Суперлиги.
 
Во втором тайме при счете 27:24 в пользу Днепрянки на площадке произошла массовая драка с участием игроков и тренерских штабов команд. Потасовка завязалась после того, как линейная херсонского клуба Каролина Савченко в ответ на фол со стороны разыгрывающей Реала Кристины Бабий, толкнула ее и бросила мяч в соперницу.
 
 
Поединок возобновился через четыре с половиной минуты и завершился победой Днепрянки со счетом 30:28. Хозяйки площадки взяли реванш у Реала за поражения в первом поединке (31:32).
 
Днепрянка идет на втором месте Суперлиги, Реал занимает третью позицию. Лидер первенства — львовская Галичанка.
 

Коментар головного тренера гандбольного клубу «Дніпрянка» Бориса Милославського:
«Я хотів би подякувати усім, хто вболіває та підтримує наш клуб протягом багатьох років! Сподіваюсь, що інцидент під час матчу 5-го туру Жіночої Суперліги між нашою командою та гандболістками з  Миколаїва, ніяк не вплине на враження про наш клуб, який існує з 1995 року та виступає на високому рівні. 
Ми повністю беремо відповідальність за те, що відбулось на нашому майданчику. 
 
 
Нам шкода, що гра у гандбол перетворилась у бійку. Аналізуючи ситуацію, я можу з впевненістю сказати, що в моїх вчинках не було і найменшої думки про бійку.  Я змушений був захистити свого гравця, тим більше що Кароліна мати двох дітей, хоча я розумів що мої дії були неправомірні. Я вибачаюсь перед усією гандбольною спільнотою. 
Сподіваємось, що атмосферу змагань та найголовніші принципи спорту більше не зіпсують ніякі образи чи ворожнеча»