В Херсонській області мати намагалась передати телефон та дріжджі сину, який відбуває покарання в Дар’ївській ВК№10. Про це повідомляє прес-служба управління ДПтСУ в Херсонській області.
 
Не зважаючи на адміністративну відповідальність за пронесення і передачу заборонених предметів до виправної колонії, спроби доставки «заборони» не припиняються. Так, 03 квітня 2014 року о 12 год. 30 хв. в ході відпрацювання оперативної інформації молодшим сержантом відділу нагляду і безпеки  Дар’ївської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Херсонській області (№10) прапорщиком внутрішньої служби Наталією Насвет проведено особистий догляд громадянки Р., яка приїхала до свого 22 річного сина П., засудженого за ст. 186 ч.2 до 2 років позбавлення волі, на довготривале побачення.
Перед побаченням жінка запевнила, що заборонених речей при собі не має. Однак, під час проведення огляду вмісту сумки з особистими речами виявлено та вилучено 400 грамів дріжджів і мобільний телефон «NOKIA» з зарядним пристроєм до нього.
 
 
За даним фактом до Білозерського районного суду в Херсонській області направлено відповідні матеріали для прийняття рішення згідно ст. 188 Кодексу України про адміністративні правопорушення.