Судовий розгляд відбувався у спеціальному судовому провадженні in absentia. Директорці школи з Херсонщини винесли вирок за співпрацю з окупантами. Відповідне рішення прийняв Малиновський райсуд Одеси.
Суд встановив, що жінка добровільно погодилась на пропозицію представників окупаційної влади Херсонської області щодо незаконного проголошення її «директором Херсонской школы №51 г. Херсона».
 
Згодом вона встановила нову охорону та обмежила доступ до навчального закладу до тих осіб, які не погодились співпрацювати з окупаційною владою.
В подальшому обвинувачена здійснювала підбір вчителів, які будуть працювати в школі від окупаційної влади та вроваджувала освітні програми країни-агресора.
«Також, особа обвинувачується у вчиненні дій, спрямованих на забезпечення вчителів  з різних регіонів країни-агресора, не належним їй житлом, шляхом незаконного їх заселення в житло осіб, які відмовилися від співпраці з представниками РФ», – йдеться у вироку.
Суд призначив жінці покарання у вигляді 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна та права обіймати посади, а також займатися діяльністю пов’язаною з освітнім процесом строком на 15 років. Судовий розгляд відбувався у спеціальному судовому провадженні in absentia (за відсутності обвинуваченної).