Согласно прайсу, 250 грамм украинского борща с пампушками или куриного бульона с блинчиками обойдется в 190 гривен.
В Сети появилось меню с ценами одного из ресторанов на территории украинского горнолыжного курорта Буковель. Соответствующее фото в понедельник, 28 декабря, опубликовало издание Наше Прикарпатье в Facebook.
Отмечается, что меню сфотографировал в воскресенье один из посетителей корчмы Filvarok.
 
Так, согласно прайсу, 250 грамм украинского борща с пампушками или куриного бульона с блинчиками обойдется в 190 гривен. Столько же стоит 200 грамм квашеной капусты или 150 грамм салата из капусты и моркови.
 
 
Как отметили в издании, такие цены "трудно назвать "украинскими".
В комментариях к фото пользователи соцсети написали, что цены "слишком высокие" и "достигли уровня европейских".
.
ЧИТАТЕЛИ КОММЕНТИРУЮТ:
.
Natalia Serednia
Але всі готелі заповнені свобідних місць немає Це відпочинок тому ціни відповідно .
 
Сергей Шкурган
Ціни у Буковелі завжди були на лоха.Це бізнес по українськи:сервіс ноль а ціни космос.І це у всіх сферах:продукти,кафе,сувенірна продукція і тд і тп.Катаюся у Буковелі від його заснування але принципово не харчуюся у їхніх закладах.Тільки трачу на скіпас і то у сезон знижок.Я краще буду їсти бутерброд з червоною рибою і бужениною під коньячок і каву з термоса привезені з собою на капоті машини чим їсти їхній борщ за 300 грн.Не хай самі жруть.Скажу Вам що і багаті не дуже спішать на їх лохотрон.Власники прямим текстом кажуть,що це лохотрон.Якось так.Будьте розумні і не давайте себе найо....ти!!!
 
Рома Василевська
Шляк би їх трафив!! А прийдеш у таку корчму на роботу то платять 300грн за зміну у 12-15 год!!
Люди добрі,те що в нас мізерні зарплати винні лише ми самі,бо погоджуємося пахати за крихти хліба.
 
.
 
Катерина Свистун
Чому так багато думають, що бізнес-план писали ідіоти? Всі ціни прораховані ще до відкриття Буковелю з самого початку. Буковель розрахований, наприклад, на прийняття 2млн людей, з яких 1млн може дозволити собі такі ціни. Якщо би було в Буковелі дешево, то потік людей був би 10млн, і все було би забито під зав'язку. І горки, і ресторани. І машини би стояли в черзі на стоянку ще з Франківська. Скажіть, будь ласка, на хрєна людям, які можуть заплатити великі гроші в ресторані, щоб там сиділа компанія горластих студентів (образно)? Або кому хочеться заплатити за катання на цілий день, а з'їхати один раз, бо буде стояти в черзі до бугеля півдня? Кому дорого, то є купа інших гірськолижних курортів в Чернівецький та Львівській обл. Правда, не з такими класними трасами. А то виходить, що хочуть класно кататись, отримати люксовий класний відпочинок, але задешево. Називається, і рибку з'їсти, і на @@@ сісти
 
Yuriy Edvard Hubeni
Кожен відвідувач отримує щось більше аніж страви, а задоволення амбіцій. Леслі Палл називає це «визнанням». Людина там ніби ненароком каже «та був на лижах в Буковелі», або «щось там в тому Фільварку деруни того разу не такі». Варіант : фото «ми на нартах в Буковелі».
За «визнання» як за лейбл треба платити.
 
Dzhemma Gutova
Так фильварок сетевой кабак с очень высокими ценами.. ничего удивительного! Кроме него, есть же другие варианты подкормиться! И, если на все остальное хватает, почему именно цены на еду удивили?! А если не хватает, какого ломиться в буковель, есть Славское и тп
 
 
Pavlo Zusko
Уже давно туристи харчуються на парковці, з авто їдять котлети, особливо з мерсів і тесл.
Тому є вибір. Буковелю не потрібно 500 клієнтів в кафе за 1 день щоб мати прибуток 20 тис. грн, їм потрібно 100 осіб і прибуток 20 тис. грн. Це арифметика біжнесу.
P. S. Тапками не кидатись)))